«Футбол помилок не пробачає», - Мирон Маркевич
27.07.2017 18:26

Мирон Маркевич

Учора у Винниках відбувся поєдинок другого попереднього раунду Кубка України з футболу, в якому винниківський «Рух» зазнав прикрої поразки від ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) і вибув з подальшої боротьби за цей почесний трофей.

Як повіломлялось на нашому сайті, дієву участь у підготовці винниківської команди до згаданого поєдинку погодився надати Заслужений тренер України Мирон Маркевич. Тому після матчу журналісти сайту «Винники Plus» звернулися до Мирона Богдановича з проханням прокоментувати хід і результат учорашнього поєдинку.

- Отож, Мироне Богдановичу, чому гравці ФК «Рух» учора відіграли два такі різні тайми? Адже в першій половині поєдинку «Рух» діяв упевнено й контролював хід гри. І тільки прикрий пропущений м‘яч наприкінці цього тайму звів нанівець зусилля господарів поля.

- Я, справді, погодився допомогти землякам підготуватися до цього поєдинку. Допоміг внести певні корективи в командні дії. Також я запропонував гравців, яких, як я вважав, треба було виставити на цей матч. Адже відомо, що на поле повинні завжди виходити кращі й кваліфікованіші футболісти. У тренера «Руху» є своє бачення командної гри, тому він зробив так, як вважав за потрібне. Та все ж у першому таймі до моїх порад ще дослухалися. Єдине, що зіпсувало першу половину поєдинку – гол у роздягальню. А в другому таймі тренер «Руху» зробив поспішні й невдалі заміни. Я був проти цього.

- Чи ви радили під час перерви Руслану Мостовому не робити поспішних замін?

- Я ж кажу, що своє бачення гри й орієнтовний склад йому повідомив. Але втручатися в дії Руслана Мостового я не міг. Тому так і  вийшло, що невдалі заміни й вилучення нашого гравця стали першопричинами вчорашньої поразки «Руху». Ну це напевне від молодості. Потрібно молодому тренерові все-таки вчитися читати гру, не спішити з замінами... На гру повинні були виходити ті гравці, які найбільше готові на цей час. Але це, швидше за все, з часом прийде. Треба розуміти, що в тренерській праці велике значення має досвід, а щоб його набути, потрібно працювати.

- Чи заслужив футболіст ФК «Рух» вилучення у вчорашньому поєдинку?

- Я вважаю, що в цьому епізоді суддя помилився. А після цього винниківським футболістам було дуже важко грати в меншості.

- На мій погляд у другій половині другого тайму винниківські футболісти відчутно фізично "підсіли"...

- У таких матчах, маючи на одного футболіста менше, грати на рівних дуже складно. Ну і ще раз наголошу, що були проведені дуже невдало заміни. Це зразу відобразилося на грі. Футбол помилок не пробачає.

Розмовляв Богдан ЙОНА
Фото: Роман ПОРОДКО


Теги: Кубок України, Рух Винники, Гірник-Спорт, Мирон маркевич
Останні новини:

Коментарі
avatar