Проект «Золотої молоді» – один із переможців всеукраїнського конкурсу соціальних проектів УГКЦ
01.08.2017 13:07

«Хочу! Можу! Зроблю!» – конкурс проектів для парафіяльної молоді, який протягом трьох років реалізовують у рамках соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить!». Основні напрями роботи «Хтось не зробить!» – якісна освіта, екологія, безпека дорожнього руху, щаслива сім’я. Конкурс проектів також передбачає молодіжні ініціативи на ці теми.

Наразі він ще триває, але за підсумками першого етапу конкурсу п’ятеро переможців вже визначені – Школа лідерства «Колайдер змін» (м. Пустомити), «Hobby school» (м. Львів-Винники), «Управлінські вікенди» (м.Львів), «Сильніші разом» (м.Одеса), «Подружні ре колекції» (м.Одеса).

У цій п’ятірці – ЛММГО «Золота молодь Винник», що представила на конкурс проект «Hobby school», й отримала міні-грант. Керівник проекту – представниця «Золотої молоді» Анастасія Пришляк.

У його основі – ініціатива щодо функціонування десятиденної школи розвитку у Винниках за трьома напрямами – фотомистецтво, журналістика, ударні інструменти. За кожним спрямуванням матимуть змогу навчатися по десять осіб. Школа розпочне діяльність 7 серпня.

«На учасників проекту «Hobby school» чекає насичена програма, – розповіла Анастасія Пришляк. – Будуть практичні заняття, лекції й, звичайно, зустрічі з цікавими людьми, які досягли успіху у своїй справі. Окрім пізнання одного з напрямів, учасники виконуватимуть командну роботу, яку представлять на закритті школи, – журналісти – відеоролик про місто, хто навчався за напрямом «Фото» – спільну фотовиставку «Моє місто», а хто опановував ударні інструменти, – барабанне шоу. Заняття відбуватимуться в ораторії та дорослій бібліотеці».

Організатори «Hobby school» стверджують, що школа працюватиме і після закриття першого сезону. Щосезону до цікавого освітнього проекту вони планують додавати нові  напрями.

Лариса КУБСЬКА

Теги: освітній проект, міні-грант, соціальна ініціатива, Золота молодь
Останні новини:

Коментарі
avatar