У поліклініці Винник встановили сучасний рентген-апарат
04.08.2017 12:41

Сьогодні, 4 серпня, у Винниківському поліклінічному відділенні завершили монтаж цифрової рентгенівської системи, вартість якої два мільйони 775 тисяч гривень.

Цього рентген-апарату з нетерпінням чекали винниківчани, адже коли потрібно було зробити рентген, доводилося їхати до Львова.

Тепер у місцевій поліклініці є сучасний кабінет із цифровим рентген-обладнанням.

«Це діагностична система на два робочих місця японської фірми «Shimadzu», що є одним із світових лідерів з виготовлення рентген-обладнання, – розповів директор із розвитку компанії «Укрмедексперт» (Київ) Костянтин Поповичев. – За допомогою цієї системи можна виконувати комп’ютерну цифрову обробку та комп’ютерну радіографію. Термін експлуатації обладнання – щонайменше десять років. У військовому шпиталі у Львові є такий самий рентген-апарат, який працює вже 24 роки. І ще жодного разу він не ламався».

За допомогою сучасного рентген-апарату буде доступною можливість діагностувати захворювання, визначати їх локалізацію, оцінювати динаміку процесу лікування.

«Монтажні роботи ми здійснювали з 1 серпня, працювали по 12 годин щодня, – зазначив головний інженер компанії «Укрмедексперт» Федір Потапов. – Переваги використання такого рентген-обладнання – швидкість отримання зображення, можливість цифрової обробки і деталізації дрібних анатомічних структур. Діагностичну інформацію можна пересилати на комп’ютер лікаря. Вона зберігатиметься в базі даних, а архівні дослідження можна використовувати для порівняння стану пацієнта в динаміці».

Пацієнт отримуватиме плівку, яку не потрібно проявляти. Її роздруковуватимуть на принтері для термічних знімків. Це сприяє екологічній безпеці технологічного процесу, адже нема необхідності використовувати хімічні реактиви для проявки, як у плівковій рентгенографії.

Після отримання дозволів для проведення рентген-обстежень від відповідних служб, сучасна цифрова рентген-система буде готова до використання.

Лариса КУБСЬКА

Теги: цифровий, поліклініка, рентген-апарат
Останні новини:

Коментарі
avatar