«Цього року відродимо конкурси талантів для винниківчан різного віку», – Тетяна Патер
08.08.2017 16:36

Після кількарічної перерви КЦ «Дозвілля» відновлює конкурси, які збирали повні зали винниківчан і гостей міста. Уже в жовтні проведуть міський конкурс дитячої творчості «Чарівна панночка-талант».

Востаннє він відбувся сім років тому. Конкурс і досі пам’ятають мешканці міста, бо їм було цікаво спостерігати за його перебігом і вболівати за обдарованих юних принцес, тому постійно звертаються до організаторів із проханням знову його проводити у Винниках.

«У конкурсі, який вперше відбувся в нашому місті в 2000 році, братимуть участь дівчатка від п’яти до дванадцяти років, – розповіла засновник і організатор конкурсу «Чарівна панночка-талант», керівник КЦ «Дозвілля», заслужений працівник культури Тетяна Патер. – Номінації, в яких діти зможуть себе проявити, – представлення в національному костюмі, талант (пісня, танець, читання поезій, гра на музичних інструментах), пародія на відомого виконавця, перевтілення в героїв казок і мультфільмів, авангардний костюм, виконаний із підручних матеріалів. Головний критерій оцінки для визначення переможниці – талановитість дитини, її органічність, пластика та артистизм. Кожна учасниця отримає корону, відзнаки та подарунки».

«Чарівна панночка-талант» – це перший конкурс, який планують відродити.

А вже у листопаді на нас чекає ще один цікавий проект, який розпочав відлік у 1999 році, – «Чарівна винниківчанка» – конкурс краси, грації, інтелекту, що допоможе кожній учасниці знайти себе, стати впевненішою, а головне – показати громаді сучасний образ справжньої україночки.

До участі в ньому запрошують дівчат від чотирнадцяти до двадцяти років. Серед номінацій – представлення, інтелектуальний конкурс, одяг із бабусиної скрині, молодіжно-спортивний вихід, авангардний одяг, бал-нагородження. Родзинкою цього конкурсу стане те, що на нього запросять колишніх переможниць і учасниць.

Усіх, хто небайдужий до пісні, танцю та гумору, хто поважає українські традиції та обряди і наважиться поділитися своїми талантами зі сцени «Дозвілля» з іншими, організатори запрошують на конкурс «Сімейна рапсодія», який глядачі вперше побачили у 2002 році.

І, звичайно, на часі відновлення конкурсу «Жінка-мати, господиня, гарна пані з Винник». Участь у ньому зможуть взяти винниківчанки без обмеження віку, які мають бажання показати свої здобутки в кулінарії, вишиванні тощо.

«Мета відродження і проведення конкурсів, засновником якого є КЦ «Дозвілля», – дати можливість проявити себе талановитим мешканцям Винник перед громадою, а винниківчанам – побачити таланти не тільки дітей і молоді, а й творчі здобутки людей середнього та старшого віку. І цю ідею підтримав депутат Львівської міської ради, меценат Григорій Козловський. Усіх, хто хоче взяти участь у конкурсах, просимо звертатися з першого вересня в КЦ «Дозвілля» (ІІ поверх) або за номерами 098 457 78 35, 097 465 74 10», – зазначила Тетяна Патер.

Лариса КУБСЬКА

Теги: конкурс, Родина, молодь, діти, талант, господині
Останні новини:

Коментарі
avatar