У Винниках будуть вчити танцювати сальсу та бачату
09.08.2017 12:16

Популярні в усьому світі танці сальса і бачата стануть доступними для винниківчан. У КЦ «Дозвілля» створено сучасну танцювальну студію латиноамериканських танців, в якій навчатимуть основних рухів ніжних, романтичних танців для вечірнього відпочинку – сальсу, бачату, а також традиційні польку та вальс.

Уже з першого вересня студія розпочинає перший набір – вік, танцювальний досвід і фізична підготовка значення не мають.

За інформацією тренера Катерини Патер, сальса – це не просто танець, а своєрідна мова тіла, що дозволяє спілкуватися без кордонів. Характер сальси виявляється в її основному кроці, що виникає за рахунок нерухомості верхньої частини тіла й переносу акценту на ноги й талію. Рухи ніг украй важливі, вони задають характерний для сальси рух стегон. Зазвичай сальса є танцем, що побудований на імпровізації. Водночас базові рухи є простими для розуміння і вивчення. Її можна танцювати і в парі, й у соло.

Бачата – парний танець, батьківщиною якого є Домініканська республіка. В перекладі з іспанської «бачата» означає забава, веселощі, зустрічі, вечірки. З усіх латиноамериканських танців він вирізняється ліричністю, романтичністю та емоційністю. Через тісний контакт із партнером рухів у бачаті небагато: кроки вперед-назад, вправо-вліво, часто застосовуються бокові проходи, повороти дами під рукою партнера й танцювання в тіньовій позиції.

«Це нескладні танці для вивчення, головне мати бажання і ловити від цього справжній кайф, – розповіла Катерина Патер. – Заняття сальсою і бачатою позитивно впливають на настрій, корисні для здоров’я, допоможуть забути про щоденні клопоти, відпочити й знайти нових друзів. Необов’язково приходити з партнером, адже під час танців відбувається постійна зміна партнерів. Чекаємо всіх, хто вміє і хто не вміє, але хоче навчитися танцювати. Тих, хто хоче любити себе і своє тіло, покращити фігуру, стати розкутішим, впевненішим у собі».

Заняття відбуватимуться у вечірній час і вихідні дні. Тренери – Катерина Патер і Андрій Гарант.

Лариса КУБСЬКА

Теги: танцювальна студія, Андрій Гарант, Катерина Патер, сальса, бачата
Останні новини:

Коментарі
avatar