У Винниках виявили снаряд часів Другої світової війни
09.08.2017 21:32

Сьогодні, 9 серпня, поблизу зупинки Винниківське озеро мешканка Львова виявила небезпечну знахідку – артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Про вибухонебезпечний предмет жінка повідомила відповідну службу, зателефонувавши за номером 101.

На місце надзвичайної події негайно прибули фахівці та поліція. Було виставлено охорону.

Головний фахівець Личаківського РВ міста Львова ГУ ДСНС України, майор Олег Дворянин, який першим прибув на місце НП, оглянувши небезпечну знахідку, ствердив, що набій має підривник, добре зберігся, тому представляє небезпеку.

Далі на місце знахідки прибули фахівці 2 відділу спеціального загону швидкого реагування ГУ ДСНС України з міста Дрогобича на чолі з підполковником Юрієм Хомишаком, які забрали снаряд на полігон, де його знищать.

Представник Личаківського ВП міста Львова, майор Олег Строцький повідомив, що небезпечну знахідку було виявлено на опорі колишнього залізничного моста, що є неподалік зупинки Винниківське озеро. Мабуть, хтось із власників сусідніх господарств знайшов його під час земляних робіт і відніс подалі від свого житла. Та могло трапитися й так, що його знайшли діти, «чорні археологи» або грибники. І забравши з собою, згодом з якихось причин залишили снаряд на людному місці. Не забуваймо, що біля цього моста і вдень, і вночі курсує автотранспорт, мандрують люди. Тому ми маємо бути вдячними мужній львів‘янці, яка виявивши страшну знахідку, не залишилася осторонь, а повідомила про неї правоохоронців і надзвичайників. І, звичайно, велика подяка згаданим фахівцям і їхнім колегам, які ризикуючи власним життям і здоров‘ям, ліквідували цю небезпеку, захистивши інших людей.

Також не можна втрачати пильності, перебуваючи в лісових масивах і під час виконання земляних робіт. Бо на таку страшну знахідку може натрапити кожна людина. Пам‘ятаймо про це і не будьмо байдужими.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: винниківське озеро, поліція, снаряд, ДСНС
Останні новини:

Коментарі
avatar