У Винниках підприємців каратимуть за порушення санітарних норм
10.08.2017 12:58

Я люблю Винники

Нещодавно з‘ясувалося, що 21 винниківський підприємець не дотримується норм і вимог «Правил благоустрою міста Винники».

Про це повідомив спеціаліст із питань житлового господарства Винниківської міської ради Ярослав Мамчак.

«Під час перевірки було виявлено саме стільки підприємців-порушників, які не уклали угод на вивезення побутових відходів із відповідними спеціалізованими підприємствами, - мовить Ярослав Мамчак. – Біля входу у крамнички цих бізнесменів  відсутні смітники, а це є грубим порушенням вимог Правил благоустрою міста Винники (розділ 7, пункт 6).

Більшість із цих бізнесменів твердять, що в них немає сміття. Але цього не може бути, адже завжди залишаються побутові відходи тощо. Тому їх було попереджено про необхідність негайно вирішити це питання. В іншому випадку згідно статті 152 Кодексу про адміністративні правопорушення в Україні на них накладуть штрафні санкції від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів (від 850 до 1700 гривень штрафу). На жаль, цих підприємливих людей дуже мало хвилюють санітарно-екологічні проблеми Винник. І від цього всім нам дуже прикро».

Справді, на словах усі люблять і шанують рідну землю, наші Винники й Україну. Та коли ці слова вимагають дієвої підтримки, то багато людей просто самоусуваються й намагаються залишатися осторонь життя громади й країни. Тому ми спостерігаємо засмічені вулиці, парки й навколишні ліси.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Ярослав Мамчак, підприємець, штраф, сміття, міська рада, Благоустрій
Останні новини:

Коментарі
avatar