«Рух» перервав серію невдач (ВІДЕО)
13.08.2017 21:23

Григорій Баранець

Сьогодні, 13 серпня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках «Рух» зіграв поєдинок 6-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги. Суперниками винниківчан були добре їм знайомі гравці одеської «Жемчужини».

У винниківській команді відбулася зміна на тренерському мостику, тому всі з нетерпінням чекали на дебют добре відомого фахівця Володимира Мазяра.

Гадаємо, що новий тренер не розчарував нікого, як і сьогоднішня гра. Адже рухівці боролися сьогодні самовіддано й натхненно. І дуже сумно, що свою заслужену перемогу вони втратили вже у додані арбітром до основного часу матчу  секунди.

А починалося все ж потужних атак «Руху». У першій половині першого тайму особливо активним був Лозовий, який на 3-ій і на 13-ій хвилинах намагався вразити ворота суперників.

Під час чергової атаки винниківчан, пошкодження отримав голкіпер гостей. Господарі вибили м‘яч із поля, щоб воротареві «Жемчужини» вчасно надали медичну допомогу. Та коли гра відновилася, то здивуванню футболістів «Руху», тренерів і вболівальників не було меж. Бо гості, як це вимагають етичні норми поведінки, не повернули м‘яч господарям. Їхній гравець наблизився до воріт «Руху» й  влучно пробив. Так рахунок став 1:0 на користь гостей.

Після цього прикрого епізоду емоції на полі й поза його межами «били фонтаном».

Володимир Мазяр почав висловлювати своє обурення й арбітр видалив його з технічної зони.

Але гості, мабуть, зрозумівши свою помилку, на 42-ій хвилині розступилися і дозволили Григорію Баранцю вирівнював становище – 1:1. До часу першого тайму після цих подій арбітр додав аж 9-ть хвилин.

Та все ж з нічийним рахунком 1:1 гравці й пішли на відпочинок.

У другому таймі винниківчани знову діяли «першим номером», намагаючись вийти вперед. На 52-ій хвилині головою небезпечно пробив Бохашвілі. Реальну нагоду вразити ворота «Жемчужини» мав Кінаш, який не влучив у ворота після передачі на нього Заставного (це була 73 хвилина).

І все ж наполегливість винниківчан була винагороджена на 85-ій хвилині. Кінаш пробив штрафний. А далі в штрафному майданчику гостей найспритнішим  виявився Бохашвілі, який  зумів пробити у ближній нижній кут їхніх воріт – 2:1.

Такий рахунок протримався до 90-ої хвилини. І господарі, справді, заслуговували не перемогу. Але й гості боролися до останніх секунд. У доданий час вони отримали право пробити штрафний удар. І скористалися цим. Голкіпер винниківчан не встиг зреагувати на гарматний постріл одесита Паламара – 2:2.

Ось із такми рахунком і завершився цей захоплюючий поєдинок.

Віриться, що з таким налаштуванням на гру, з  такою мотивацією, які сьогодні продемонстрували винниківські футболісти, до «Руху» вже в найближчих матчах прийде успіх. Отож, бойова нічия.

"Рух" (Винники) - "Жемчужина" (Одеса) 2:2

Голи: Г. Баранець 45, Бохашвілі 86 - Вдовиченко 33, Паламар 90+3

"Рух": Дяченко, Хомченко (Кінаш 64), І. Білий, Буй (Маркович 78), Копина (Чепелюк 58), Г. Баранець (Бохашвілі 53), Заставний, Лозовий, Б. Баранець, В. Білий, Дуць

"Жемчужина": Ширяєв, Клімаков, Поспєлов, Шестаков, Хромих (Кулішенко 46), Паламар, Долинський, Вдовиченко, Малюк (Акімов 70), Георгієв, Ткач

Попередження: Копина 55, Дуць 90+2 - Ткач 68, Кулішенко 72

Вилучення: Мазяр (головний тренер "Руху") 40