Ансамбль «Винниківчани» виступив на фестивалі «Медова Забава»
14.08.2017 16:41

Ансамбль "Винниківчани"

Учора, 13 серпня, у селі Ганачівка, що на Перемишлянщині, відбувся 6-ий фестиваль «Медова Забава».

Це був не просто музичний чи культурний захід. Це грандіозне дійство, насамперед, є святом пасічників. Ось уже вшосте в Ганачівці збираються пасічники зі всієї Львівщини.

Цьогоріч організатори запросили виступити на «Медовій Забаві» й винниківчан.

Про це розповідає начальник відділу гуманітарної політики Винниківської міської ради Зоряна Корчовська.

«Ми з радістю погодилися виступити перед організаторами та гостями цього прекрасного свята пасічників усієї Львівщини, - мовить Зоряна Корчовська. – Тим паче, що Винники мають багато мистецьких колективів, які з великим успіхом завжди представляють наше чудове місто на найрізноманітніших фестивалях і конкурсах. Цього разу на фестивалі «Медова Забава» виступили в оновленому складі ансамбль «Винниківчани» та юні вихованки Народного дому Винник, а саме: Вероніка Сікора, Марта Ярема, Тамара Літовченко, Аня Лясківницька . Виступи наших земляків викликали шквал аплодисментів, організатори й глядачі були дуже задоволені піснями у виконанні винниківських самодіяльних артистів. Я дуже вдячна директору Народного дому Винник Наталії Вінярській, художньому керівнику ансамблю «Винниківчани» Володимиру Завербному, всім винниківським самодіяльним артистам за їхні чудові виступи. Дякую за те, що так гарно репрезентували наші Винники, нашу культуру й пісню».

Фестиваль «Медова Забава» відбувся в розважальному закладі «На Білому Потоці», що в селі Ганачівка.

Під час його проведення там відбувалися найрізноманітніші розважально-просвітницькі заходи, майстер-класи, конкурси, забави.

Як повідомила Наталія Вінярська, транспортом винниківських артистів забезпечив пан Олександр Ролько, за що всі учасники поїздки висловлюють йому щиру подяку.

Також учора винниківчани побували в Унівській Лаврі (село Унів).

Володимир ГАВРИЛІВ
Фото з архіву «Винники Plus»


Теги: Перемишлянщина, ансамбль Винниківчани, Медова Забава, Фестиваль, Ганачівка
Останні новини:

Коментарі
avatar