На дорогах Львівщини розмістили борди з фотографіями жахливих аварій
15.08.2017 10:26

Жахлива статистика аварійності на дорогах Львівщини спонукає поліцію вживати додаткових заходів для попередження порушення правил на дорогах. Патрульна поліція Львова та облдержадміністрація оголосили соціальну кампанію проти ДТП.

На дорогах Львівщини розмістили борди з фотографіями жахливих аварій, в яких загинули люди через власну неуважність та перевищення швидкості.

За інформацією патрульної поліції Львова, лише за минулий тиждень на дорогах державного значення, які обслуговує патрульна поліція, сталося 33 ДТП без потерпілих і 12, в яких постраждали люди.

«Ми сподіваємося, що ці розбиті автомобілі з реальних ДТП привернуть увагу і змусять задуматися любителів швидкості. Закликаємо водії дотримуватися правил дорожнього руху. Не забувати, що вдома чекають рідні», ‒ наголосив начальник управління патрульної поліції Львова Роман Пилипенко.

Речниця патрульної поліції Львова Катерина Рибій уточнила ZAXID.NET, що вже встановлено 20 таких площин. Планується встановити ще 20 бордів на дорогах області. Їх розміщують на місцях концентрації ДТП з потерпілими.

Борди - це перший етап соціальної кампанії. Далі планують зняти відеоролик і проводити акції на дорогах.


Теги: патрульна поліція, дтп, соціальна компанія, борди, дорога
Останні новини:

Коментарі
avatar