У Винниках відбулось відкриття першого міжнародного турніру з міні-футболу серед адвокатів (ФОТО/ВІДЕО)
18.08.2017 12:34

Сьогодні, 18 серпня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбулося урочисте відкриття першого міжнародного турніру з міні-футболу серед адвокатів.

У цьому турнірі виступають 9 команд із України, Польщі, Азербайджану та Білорусі. Україну представляють адвокатські команди футболістів зі Львова, Тернополя, Рівного, Харкова, Київської області.

Під час урочистого відкриття турніру його учасників привітали міський голова Винник Володимир Квурт, заступник голови ЛОДА Мар‘яна Вільшанська, голова федерації міні-футболу Львівської області Мирослав Хом‘як, представники Азербайджану та Польщі.

«Ми вдячні за таку сердечну зустріч на українській землі, тому почуваємося тут, як удома, й віримо, що Україна буде жити завжди», - мовив представник сонячного Азербайджану.

«Я дуже радий, що цей турнір відбувається у Винниках – маленькому містечку з великим серцем, - сказав міський голова Винник Володимир Квурт. – І ми сьогодні тішимося, що Ви саме на наших полях проведете перший міжнародний турнір. Сьогодні на нашому стадіоні куються наша дружба наших стосунків. Тому, що у цих стосунках майбутнє нашої Львівщини, нашої країни і майбутнє країн, які Ви представляєте. Тому успіху і нехай переможе сильніший».

Як розповів головний арбітр турніру, поєдинки тривають півгодини (2 тайми по 15 хвилин).

Саме зараз на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбуваються поєдинки серед команд із кращих адвокатів-футболістів.

Організатором цього турніру виступила Всеукраїнська асоціація футзалу адвокатів України.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: адвокати, міні-футбол, турнір
Останні новини:

Коментарі
avatar