Микола Тинкалюк запрошує на фотовиставку «З любов'ю до Винник»
19.08.2017 08:33

Микола Тинкалюк

У неділю, 20 серпня, у Винниках в приміщенні бібліотеки для дорослих відбудеться презентація фотовиставки всесвітньовідомого фотомайстра, художника Міжнародної федерації фотомистецтва, члена Національної спілки фотохудожників України, винниківчанина Миколи Тинкалюка.

«З любов'ю до Винник» - саме таку назву дав фотомитець виставці своїх світлин.

Минулого року твори митця-винниківчанина були визнані кращими на українсько-китайській виставці світлин «Зачарований Схід» (Київ).

У 2006 році Микола Тинкалюк представляв Україну на 28-му конгресі Міжнародної федерації фотомитців у Китаї.

У багатьох своїх фотошедеврах Микола Тинкалюк відобразив красу рідних Винник і околиць міста.

Серед знаменитих робіт фотомайстра з Винник – «Курець», «Портрет старої гуцулки», «Гірська орлиця».

«Запрошуємо всіх винниківчан знову насолодитися неперевершеними творіннями нашого земляка Миколи Тинкалюка, - мовить керівник бібліотеки для дорослих міста Винники Ірина Андрухів. – Ми вдячні пану Миколі за те, що погодився на відкриття виставки своїх фоторобіт і в нашому місці. І поряд із поціновувачами його творчості в інших країнах, винниківчани також отримають змогу побачити фотошедеври свого знаменитого земляка ще раз».  

На зустріч з Миколою Тинкалюком і перегляд фотовиставки запрошуються усі бажаючі у неділю, 20 серпня, о 15.00 год. у бібліотеку для дорослих м. Винники за адресою: вул. Галицька, 49.


Теги: фотовиставка, фотомайстер, фото, Микола Тинкалюк, світлина
Останні новини:

Коментарі
avatar