У крамничці «Оселі» учасники тренінгу з костюмотерапії створювали неповторні образи
31.08.2017 10:47

У благодійній крамничці «Емаус-Оселі», а саме в Клубі літніх людей відбувся арт-терапевтичний тренінг із костюмотерапії «Створи свій образ». Таке творче заняття тут проводять уже втретє, залучаючи щоразу інших учасників.

«Мета арт-тренінгу – можливість кожного відчути себе в новому амплуа, навчитися розуміти свої пріоритети, бажання, цілі та потреби, – розповіла психолог, арт-терапевт Наталя Леган. – Учасники змогли забути про повсякденність і перевтілитися в образи, якими хотіли б себе бачити. Костюмотерапія – це не тільки весело і цікаво, а й допомагає налагодити спілкування між учасниками, покращити настрій, побувати в різних образах, випробувати на собі різні стилі».

Розпочали тренінг «Створи свій образ» із знайомства, використовуючи проективні карти. Кожен витягав одну карту з певним зображенням і шукав аналогії зі собою. Отримавши позитивний заряд від спілкування, взялися до формування образів із одягу, який підібрали працівники крамнички. Якщо комусь хотілося щось інше, шукали потрібну річ у залі.

Учасникам надзвичайно цікаво було працювати над собою, підбираючи не тільки одяг, а й аксесуари. При цьому вони опановували основи колористики, комунікації, адже активно підказували і радили один одному, що пасує, а що ні. Особливе захоплення викликало приміряння капелюшків, зав’язування шаликів.

Таке заняття припало до душі й учасникам, і працівникам, які також взяли участь у костюмотерапії. «Оселя» реалізовує свою діяльність допомоги літнім людям в рамках проекту «Соціальні послуги-спільними зусиллями» за підтримки European Union in Ukraine в партнерстві із Ukrainian Center for Independent Political Research та ASB Georgia.

Лариса КУБСЬКА

Теги: костюмотерапія, тренінг, Емаус Оселя
Останні новини:

Коментарі
avatar