«Оселя» потребує допомоги в сортуванні одягу
07.09.2017 11:25

Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» організовує еко-толоки, адже виконує не тільки соціальну місію, допомагаючи бездомним (годує, надає перукарські, санітарно-гігієнічні послуги, роздає одяг), а ще й робить велику екологічну роботу, бо збирає непотрібні речі в контейнери і передає потребуючим як соціальну допомогу, а також віддає за благодійну пожертву.

Зароблені гроші йдуть на утримання спільноти й осередку підтримки безхатьків. Речі, які стали непотрібними, просто опинилися б на смітнику. «Оселя» дає їм друге життя.

Зважаючи на те, що у Львові загострена ситуація зі сміттям, контейнери спільноти наповнюють активніше.

«Ми часом не встигаємо все перебрати і довести до ладу, – розповіли в «Оселі». – Усі речі треба сортувати – для благодійної крамниці, для осередку, на переробку, окремо поліетиленові мішечки, які також були б на смітнику, а ми їх здаємо тощо. Дорогі друзі, запрошуємо вас на чергову еко-толоку. Минулої суботи ми весело й ефективно провели час, пересортували дуже багато одягу, але маємо ще. Тому ласкаво запрошуємо! Обід, подарунковий сертифікат і величезна вдячність від нас будуть бонусом за ваші добрі справи».

Лариса КУБСЬКА

Теги: корнтейнери, допомога, сортування, безхатьки
Останні новини:

Коментарі
avatar