«Перейшов у «Рух», щоб допомогти цій команді та отримати більше ігрової практики», - Максим Грисьо
13.09.2017 11:36

Максим Грисьо

Сайт «Винники плюс» неодноразово запрошував на інтерв‘ю вихованця винниківського футболу Максима Грися, який віднедавна перейшов з львівських «Карпат» у «Рух». За виинківський клуб цей гравець уже зіграв два поєдинки, тому журналісти вирішили розпитати Максима про враження від останніх змін у його спортивній кар‘єрі.

- Отож, Максиме, як відбувся Ваш перехід у «Рух»?

- Виконувач обов‘язків генерального  директора «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький запросив мене, Ткачука та Вербного до свого кабінету й,зазначивши, що ми всі молоді й нам потрібно більше ігрової практики, запропонував до зими виступати за винниківський «Рух». Звичайно, що ніхто не горить бажанням залишатися на лаві запасних, тому ми всі й погодилися на перехід. А для мене цей варіант став ще привабливішим від того, що тепер маю улюблену роботу поруч із рідною домівкою.

- Чи не втратили Ви з колегами у фінансовому плані?

- Нам пообіцяли, що наш заробіток у Винниках залишиться на тому рівні, який ми мали у «Карпатах».

- Чи були ще якісь умови під час переходу?

- «Карпати» забезпечили собі право відкликати нас у будь-який потрібний їм час.

- «Рух» останнім часом значно підсилився. Гадаю, що з більшістю своїх сьогоднішніх партнерів Ви давно знайомі.

- Звичайно, що знаю екс-карпатівців дуже добре. Це Олександр Ільющенков, Володимир Бідловський. А з Григорієм і Борисом Баранцями познайомився, коли ще  хлопчиком подавав м‘ячі на стадіоні СКА під час їхніх виступів за ФК «Львів». Тому добре знаю більшість футболістів «Руху».

- Тим не менше, у дебютному для Вас поєдинку «Рух» зазнав прикрої домашньої поразки від команди з міста Суми. Чому?

- До цієї поразки привело напевно багато причин. Можна назвати й нашу незіграність. Але аналізувати гру всієї команди і робити якісь висновки не тактовно зі сторни гравця команди. Це питання більше стосується тренерського штабу. Справа гравців – виходити на поле й виконувати свою роботу.

- Тим паче, що до Вас, гадаю, в цьому поєдинку не було якихось значних претензій, бо Ви, було видно, викладалися на всі 100 відсотків. А що скажете про гру проти «Кременя»?

- У першому таймі ми мали велику перевагу й могли ще тоді вирішити долю поєдинку. Я також мав шанс вразити ворота, але занадто близько опинився перед воротарем, тому не зміг перекинути через нього м‘яча. На жаль, єдина помилка в першому таймі стала причиною того, що господарі першими відкрили рахунок. А вже після перерви, відпочивши й отямившись, вони почали діяти значно краще й нам стало важче.

- А чому Ви пішли з поля наприкінці другого тайму?

- Я сам попросив заміну, бо відчував велику фізичну втому.

- Хочу ще дізнатися Вашу думку про нещодавню поразку рідних Вам «Карпат» від рівненського «Вереса» з ганебним рахунком – 1:6. Що трапилося тоді з карпатівцями?

- Це для всіх нас дуже прикро. Але зараз я перебуваю у складі «Руху» й щось конкретно про причини невдачі львів‘ян сказати не можу.

- А які зміни у Вас відбулися поза футболом? Наприклад, у сімейному житті? Чи Ви ще є студентом?

- Ні. Жодних змін у мене в цьому плані не відбулося. Щодо навчання, то я став уже п‘ятикурсником Львівського національного аграрного університету. Незабаром сподіваюся отримати диплом.

- Дякую Вам, Максиме, за розмову та бажаю нових здобутків і успіхів.

Розмовляв Володимир ГАВРИЛІВ
Фото: Роман ПОРОДКО


Теги: Максим Грисьо, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar