Фотомитець Микола Тинкалюк представлятиме Україну в Китаї
13.09.2017 13:02

Микола Тинкалюк

Винниківчанин, знаний в Україні та світі фотохудожник Микола Тинкалюк нещодавно став Почесним мешканцем Винник.

«Я безмежно вдячний громаді та мерії міста за визнання, – зазначив пан Микола. – Сповнений бажанням і надалі збагачувати культурний імідж міста, в якому я живу вже сорок один рік. До Дня незалежності та Дня міста відбулося відкриття виставки моїх світлин, показав погляд на Винники і винниківчан у фільмі, який презентував. Я пообіцяв громаді, що на наступні сорок років, якщо Всевишній дозволить їх прожити, постараюся створити другу серію фільму з фотосвітлин про місто».

Окрилений високим званням, Микола Тинкалюк готується до поїздки в Китай, де він представлятиме Україну в складі української делегації кращих фотохудожників із п’яти осіб. Всесвітня фотовиставка відбуватиметься протягом 18-24 вересня, але підготовка до неї тривала протягом року. На даний час експозиція вже змонтована.

«Китайські митці вибрали із запропонованих мною тем тему «Український етнос», але які саме світлини, ще не знаю. Я вже був у Китаї в 2006 році. Маю нагоду знову побувати в цій далекій країні, пофотографувати природу, адже організатори вже вибрали цікаві місця для роботи фотохудожників, які приїдуть із багатьох країн світу на Всесвітній фестиваль фотомистецтва», – розповів Микола Тинкалюк.

Лариса КУБСЬКА

Теги: китай, виставка, Микола Тинкалюк, фотомитець
Останні новини:

Коментарі
avatar