Молодий винниківчанин узяв відпустку в армії, щоб одружитися
13.09.2017 14:40

Учора, 12 вересня, у Винниках з‘явилася ще одна щаслива сім‘я. На рушничок щастя стали винниківчанин Роман Новак і мешканка сусідніх Чишок Оксана Свилеба. Молоді люди давно зустрічалися. Але 12 травня цього року Романа Новака призвали до лав ЗСУ. І тепер молодий винниківчанин проходить дійсну військову службу в одній із частин містечка Васильків, що на Київщині.

Та розлука й віддаль, зі слів щасливих молодят, лише переконали їх у тому, що їхні почуття є  справжніми й світлими. Тому вони й вирішили, що саме тепер настав час їм одружитися. Для цього Роман узяв десятиденну відпустку й прибув у Винники. І ось учора молодята узаконили свої відносини.

«Я мріяв про службу в армії, - каже Роман. – І, повірте, перші місяці там мене не розчарували. Адже в армії завжди панують лад і дисципліна. Годують нас, солдатів, у нашій частині дуже добре. До армії я закінчив училище дизайну та будівництва у Львові, згодом працював. А тепер у мене є дружина, є для кого продовжувати жити й працювати. Зараз я дуже щасливий».

Не менш щасливою є й Оксана, яка  розповіла, що здобуває фах перукаря й зараз проходить практику в одній із перукарень Винник.

Ось така романтична історія трапилася у Винниках. Нехай молодятам щастить!

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: одруження, сім‘я, винниківчанин, Роман Новак, Оксана Свалеба, армія
Останні новини:

Коментарі
avatar