У СЗШ № 29 відбувся Олімпійський урок
14.09.2017 18:07

Велике пізнавально-спортивне дійство, присвячене завершенню Олімпійського тижня в школі, відбулося сьогодні, 14 вересня, в актовій залі СЗШ № 29.

«Ми організували святковий Олімпійський урок під гаслом «Швидше, вище, сильніше», – розповіла вчитель фізкультури Леся Стецишин. – Протягом тижня у школі було кілька спортивних заходів, а на Олімпійському уроці вирішили розповісти учням факти про Олімпійські ігри. Також під час уроку продемонструвати досягнення дітей, які займаються в різних спортивних гуртках, що діють у нашій школі, з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров’я».

Під час свята ведучі розповіли історію становлення і розвитку Олімпійського руху, його символіку, здобутки українських спортсменів різних років, перерахували і показали на відео українських олімпійських чемпіонів, розказали і про видатних винниківчан, які досягли успіху в спортивній кар’єрі.

Теоретичну частину доповнили яскравими виступами юних спортсменів школи. Власні досягнення показали присутнім гімнастка Єва Гданська, Данило Кіячик і Юстина Сливка, Анна Кіячик (спортивні бальні танці), а також хлопці, які опановують айкідо та бойовий гопак.

Лариса КУБСЬКА

Теги: урок, спортсмени, школа № 29, олімпійські ігри, Леся Стецишин
Останні новини:

Коментарі
avatar