Школярі представили квіткові композиції на конкурсі «Слава синам України»
15.09.2017 13:10

У СЗШ № 29 сьогодні, 15 вересня, квіткове патріотичне свято – розпочався конкурс-виставка композицій «Слава синам України», що присвячений 75-ій річниці створення УПА.

Окрім осінніх сонячних живих квітів, для виготовлення композицій юні флористи використали й штучні квіти, калину, бузину, декоративні рослини, каміння, синьо-жовті та червоно-чорні стрічки, вишиті рушники і серветки, кошички… Композиції збагатили змістовно, доповнивши їх віршами чи епіграфами вітчизняних поетів про УПА, фото героїв-захисників.

Журі, порадившись, визначило переможців конкурсу. Перші місця отримали найкреативніші творці композицій за неординарні ідеї, витрачений час і натхнення – учні 11-А, 5-А, 3-А, 3-Г, 8-А, 4-Б класів.

«Виставка композицій із квітів на патріотичну тематику – перший захід проекту, що присвячений 75-річниці створення УПА, – розповіла заступник директора школи Ореста Стасів. – Такий патріотичний проект, який триватиме протягом вересня-листопада, ми започаткували, щоби учні більше дізналися про Українську Повстанську Армію, героїв-захисників, вшанували пам'ять тих, хто віддав життя за нашу незалежність і були вдячні людям, які сьогодні жертвують власним життя за мир і спокій у нашій країні».

Лариса КУБСЬКА

Теги: УПА, виставка, копмозиція, СЗШ № 29, квіти
Останні новини:

Коментарі
avatar