Переможців предметних олімпіад шкіл Винник відзначили сертифікатами на навчання
15.09.2017 16:10

У КЦ «Дозвілля» учнів 9-11 класів винниківських шкіл, які є переможцями предметних олімпіад районного та обласного рівнів, заохотили за вагомі досягнення в навчанні.

Директор громадської організації «Свідома освіта» Ірина Кобець розповіла про інноваційний проект, метою якого є формування внутрішньої мотивації школярів і молоді, розвиток позитивних навичок і здібностей, виявлення професійних вподобань та шляхів їх реалізації, виховання свідомої особистості, яка націлена на здобуття успіху.

Згідно з розпорядженням міського голови Винник Володимира Квурта та ініціативи ГО «Свідома освіта» учнів загальноосвітніх закладів – Миколу Легкого, Андрія Стефанюка, Дарію Владимір, Олену Дзюбу, Романа Вовка, Соломію Ільків, які є призерами предметних олімпіад, відзначили сертифікатами.

Сертифікати на різні суми на навчання в закордонних ВНЗ вручили заступник міського голови Михайло Мамут і Ірина Кобець.

«Наша громадська організація має можливість залучити кращі стипендіальні фонди для української молоді. Ми відзначаємо тих, хто вже сьогодні вмотивований до праці і робить більше, ніж однолітки. Багато університетів світу шукають саме соціально активну молодь, бо в теперішній час не достатньо навчання в школі й академічної освіти, щоб бути успішним в житті», – зазначила керівник «Свідомої освіти».

Подякував учням, які одні з найрозумніших у нашому місті, порекомендувавши іншим брати з них приклад, заступник мера Винник Богдан Шустер.

Лариса КУБСЬКА

Теги: учні, переможці, навчання, олімпіади, Ірина Кобець, Михайло Мамут, Богдан Шустер
Останні новини:

Коментарі
avatar