Делегація з Винник відвідала польське місто Тшебніца (ФОТО)
15.09.2017 18:49

У період із 5 до 8 вересня делегація з Винник у складі міського голови Володимира Квурта, начальника юридичного відділу ВМР Мар‘яни Кричковської та  спеціаліста з питань інвестиційних програм ВМР Валерія Підпалюка перебувала у Польщі. Винниківчани відвідали тамтешнє містечко Тшебніца.

У мерії польського міста наголосили на важливості для них співпрацювати з різними містами світу, а серед них і України. Адже така співпраця, наголосили польські посадовці, збагачує культури наших народів, сприяє посиленню дружніх стосунків серед молоді, дозволяє створювати й втілювати в життя найрізноманітніші проекти (і культурні, і економічні). Зокрема, за час співпраці поміж Винниками і Тшебніцею, в Польщі на відпочинку побувало багато винниківської молоді.

«Ми прибули в Тшебніцу, щоб ще більше зміцнити відносини поміж громадами наших містечок, які є дуже подібними, - зазначив мер Винник Володимир Квурт. – Ознайомившись із розвитком цього міста, з результатами  урядування тамтешніх посадовців, я побачив, що ми могли б перейняти їхній позитивний досвід для розбудови наших Винник. Адже перебуваючи в Тшебніці, ми побачили гарне й доглянуте місто. Нас приємно вразив стан кінотеатру, поліклініки, школи. А найбільше – міський басейн, яким мають змогу користуватися всі мешканці Тшебніци. І саме поради мера цього польського містечка щодо проектування, спорудження й функціонування такого басейну у наших Винниках виявилися для винниківської делегації дуже цінними. Звичайно, цінуємо ми й поради польських посадовців стосовно функціонування міської господарки».

Також делегація з Винник зустрілася з дітьми зі села Берездівці, які в цей час відпочивали в Польщі. Винниківчани передали своїм землякам із України подарунки.

Як відомо, перші контакти поміж громадами Винник і Тшебніци відбулися ще в 2007 році. У 2011 році поміж містами було підписано офіційну партнерську угоду.

Фото: http://trzebnica.pl/

Теги: угода, Польща, Тшебніца, міська рада, делегація
Останні новини:

Коментарі
avatar