Команда Винниківської школи-інтернату – переможець відкритої першості Донецької області з футболу
20.09.2017 12:50

Учні Винниківської школи-інтернату в межах проекту «Схід і Захід разом», що має на меті об’єднати дітей, які живуть у різних регіонах України, взяли участь і перемогли у відкритій першості Донеччини з футболу.

Даний проект – підтвердження того, що діти налагоджують дружні зв’язки не тільки усною комунікацією. Команда Винниковської санаторної школи-інтернату «Форвард» – переможець чемпіонату з футболу Львівської області серед шкіл-інтернатів, учасник чемпіонату світу з футболу серед дітей, які перебувають під опікою (Варшава, Польща), виявилася найсильнішою на турнірі серед шкіл Донецької області.

У футбольних змаганнях взяли участь 14 команд: 11 – команд з Донеччини і три – з Львівщини. Футболісти зі школи-інтернату, яких підготував до першості вчитель фізкультури Андрій Корсун, отримали за перемогу кубок, грамоти, годинники, кросівки, футбольну атрибутику «Олімпік».

«Також наші вихованці уперше побували в гостях у однолітків із загальноосвітньої школи № 3 міста Краматорська, з якими нас єднає трирічна дружба, – розповіла заступник директора Винниківської санаторної школи-інтернату Наталія Мозіль. – Директор цієї школи була у Винниках – і в межах проектів, і брала участь у наших щорічних міжнародних освітянських конференціях. Тепер учні школи-інтернату мали нагоду познайомитися з учнями дружньої школи у Краматорську».

Лариса КУБСЬКА

Теги: учні, відкрита першість, Футбол, Донеччина, перемога, школа-інтернат
Останні новини:

Коментарі
avatar