У Винниках два дні панувала «Медова осінь»
24.09.2017 18:42

Протягом 23-24 вересня в Історико-краєзнавчому музеї м. Винники відбувся перший у Львові фестиваль питного меду та оздоровчої бджолопродукції «Медова осінь». Колоритне свято для винниківчан і гостей міста організували Винниківська міська рада, КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей», Гільдія медоварів Львівщини.

На фестивалі продукцію з меду представили бджолярі із Західної України, був чималий вибір сирів, які представили сировари Чернівецької, Івано-Франківської та Львівської областей, ткані та вишивані вироби тощо.

Сьогодні, 24 вересня відбулося урочисте відкриття фестивалю, оголошено результати конкурсу на кращий питний мед серед медоварів, які приїхали у Винники.

Відкрив фестиваль міський голова Винник Володимир Квурт, зазначивши, що «фестиваль питних медів у Винниках ми проводимо вперше, але місто протягом багатьох років організовувало фестивалі сиру і вина. Хотілося б, щоб такі ярмарки правдивих українських товарів були на часі». Мер подякував Гільдії медоварів Львівщини за можливість ознайомитися з продукцією бджільництва, зокрема, питними медами.

Директор Історико-краєзнавчого музею Ігор Тимець розповів, що фестиваль «Медова осінь» не випадково прийшов у наше місто. У 18 столітті Винники славилися тим, що тут жило багато пасічників. І тішить, що в теперішній час ми відроджуємо традиції бджільництва.

Поділилися інформацією про фестивалі та конкурси питних медів у Києві, Луцьку, Івано-Франківську, які проводять із метою популяризації натуральних продуктів бджільництва, голова медоварів Львівщини Василь Звізло та віце-президент Західноукраїнської спілки пасічників, член ради ГО «Гільдія медоварів» Володимир Дмитрук та інші медовари.

Для людей, які хотіли дізнатися від фахівців про продукти бджільництва та їх застосування, корисність питних медів, косметику на основі меду, організували ознайомчі лекції. Але відвідувачі фестивалю надавали перевагу «живому» спілкуванню з медоварами.

«А де ж та ваша медовуха?» – цікавився пан Андрій, розглядаючи написи на продукції.

«Такого слова немає в українській мові, – пояснив Володимир Дмитрук. – Усім відомо, що українську культуру та мову свідомо нищили. Тому в нашому вжитку й з’явилося слова «медовуха». Але медовуха – це горілка, що змішана з медом – звечора закалатав, а зранку п’єш. Це не наша традиція. До винайдення горілки українці пили тільки питні меди. І в Україні для них є гарне слово – медівка. Згадайте закінчення наших казочок: «І я там був, мед-пиво пив…» Справжня медівка робиться рік, це продукт бродіння. Для її виготовлення використовують мед, дріжджі, джерельну воду й соки, лікарські трави...»

Святкової атмосфери фестивалю надали виступи вихованців культурно-освітніх закладів Винники, а також хору «Повстанець» (м. Львів), дуету «Любисток» (м. Жовква), жіночого вокального ансамблю «Зґарда», гурту «Дриґ» та ін.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Винники, історико-краєзнавчий музей, Фестиваль, медівка
Останні новини:

Коментарі
avatar