Бібліотека для дорослих у Винниках святкуватиме 60-річний ювілей
26.09.2017 11:13

Винниківська бібліотека для дорослих бере початок від бібліотеки клубу «Просвіта», що на вулиці Шевченка (1939–1952 рр.). Із 1952 до 1957 р. бібліотека розташовувалася у приміщенні на вулиці Леніна, 23 (тепер вул. Галицька). З 1957 р. і до сьогодні бібліотека знаходиться за адресою: вул. Галицька, 49.

За інформацією завідувача бібліотеки для дорослих Ірини Андрухів, 60-річний ювілей бібліотеки святкуватимуть 28 вересня о 16 годині.

Сьогодні бібліотека для дорослих м. Винники (бібліотека-філія № 34 ЦБС для дорослих м. Львова) стала «третім місцем» для молоді, старшого покоління, дітей, адже дає можливість знайти корисну інформацію, розвиватися в різних напрямах.

У програмі святкуванні дві частини. Під час першої частини бібліотеку вітатимуть керівництво міста Винники, ЦБС для дорослих м. Львова, колеги, друзі та партнери. Друга частина святкування сформована як літературно-музичне дійство за участі учасників театральної студії «ЗМВ», представників «Золотої молоді Винник», «Це Винники, друже», «Let’s go Винники», вокального колективу «Зґарда», колективів Народного дому м. Винники, Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники.

А також відбудеться вечірка «Library party» з частуванням, музикою, фотозоною та переглядом фільму «Книжкова злодійка».

Лариса КУБСЬКА

Теги: ббліотека, 60 років, святкування
Останні новини:

Коментарі
avatar