Винниківчанка презентувала книжку-картинку про дівчинку на інвалідному візку
06.10.2017 12:39

Сьогодні, 6 жовтня, у бібліотеці для дорослих відбулася презентація книжки-картинки винниківчанки Ірини Мориквас «Магда і вітер».

Поспілкуватися з авторкою-художницею, яка є мешканкою Винник, прийшли третьокласники школи «Берегиня».

Ідея для книжки, як виявилося, навіяна розмовою Ірини зі сином. «Коли йому було чотири роки, ми поверталися із дитсадка, – каже авторка. – Назустріч на інвалідному візку везли дівчину. Син зацікавився, чому так – доросла людина, але сама не ходить? Я пояснила. А вдома вирішила доповнити свою розповідь якоюсь дитячою книжечкою про те, що буває так у житті, що з якихось причин людина не може ходити. Проте мої намагання знайти потрібну літературу закінчилися невдачею. Тоді я вирішила написати історію про дівчинку Магду, яка мріє мандрувати, але змушена сидіти у візку. Проілюструвала книжечку. І відіслала у видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Нещодавно її надрукували».

Діти, які прийшли на презентацію, не тільки зацікавилися яскраво ілюстрованою книжкою. Їх схвилювала доля дівчинки. Вона прикута до інвалідного візка, але прагне спілкування, у неї багато мрій, любить дивитися на пташок на підвіконні, сніг, дощ за вікном…

«Ми можемо допомогти таким дітям як Магда не почуватися самотніми. Для цього потрібно навчитися сприймати їх як рівних і спробувати з ними гратися і спілкуватися, щоб їхні мрії здійснювалися», – звернулася до третьокласників Ірина Мориквас.

Які ігри доступні для дітей із особливими потребами продемонструвала педагог раннього розвитку, винниківчанка Ірина Колцун, залучивши присутніх школярів.

«Важливо навчити дітей не просто читати книжки, а й сприяти тому, щоб у них формувалися такі риси характеру, як людяність, доброта, милосердя, – розповіла завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів. – Тому вдячні Ірині Мориквас і Ірині Колцун за цікаву й корисну презентацію-майстер клас. Такі книжечки мотивують інших мріяти і здійснювати мрії».

Лариса КУБСЬКА

Теги: книги, Ірина Мориквас, діти, презентація, бібліотека
Останні новини:

Коментарі
avatar