Оксана Думанська розповіла винниківчанам про свою творчість
06.10.2017 20:19

Відома письменниця, перекладач, лауреат літературних премій імені Дмитра Нитченка та Ірини Вільде Оксана Думанська сьогодні, 6 жовтня, щиро ділилася з винниківчанами спогадами про студентські роки, розповідала про критичне ставлення до себе як поетеси, захоплення рідним словом, середовище Академії друкарства, в якому знають все про народження книги, початок письменницького шляху, найвідоміші свої книги та історії, що пов’язані з їхнім написанням…

Першу книжку «Ексклюзив» Оксана Думанська видала у п’ятдесят років. Письменниця розповіла про дослідницьку працю з вивчення скарбниці творчості української художниця-графіка, яка проілюструвала майже 60 творів українських письменників, що вийшли тиражем понад 6 мільйонів примірників, Софії Караффи-Корбут. Оксана Думанська зацікавила присутніх розповіддю про Ґеня Муркоцького – головного героя двотомника «Хроніки пригод Гєня Муркоцького». Джерелом сюжету цієї книги стали цікавинки, які пані Оксана почерпнула з кримінальної хроніки газети «Діло».

Творча зустріч відбулася в межах благодійної акції Форуму видавців для літніх людей «Третій вік: задоволення від читання».

«Письменниця Оксана Думанська відома своїми книжками і для дорослих, і для дітей та підлітків. Ми почули від письменниці те, чого не знайдеш у книжках, – історії, які були в основі кожної з її праць, а це найцінніше», – зазначила завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів, подякувавши Оксані Думанській за змістовну презентацію творчості.

Лариса КУБСЬКА

Теги: творчість, презентація, бібліотека для дорослих, Оксана Думанська, письменниця
Останні новини:

Коментарі
avatar