Свята Софія у Винниках потребує людської допомоги
07.10.2017 19:21

Лист-звернення до усіх людей доброї волі!.

Дорогі брати і сестри у Христі!

Ініціатори та будівничі центру Святої Софії Премудрості Божої у місті Винники на чолі з куратором будівництва о. Володимиром Климюком звертаються до Вас – усіх людей доброї волі зі щедрим та великодушним серцем!

2013 року у Винниках з благословення Владики Венедикта відновилося будівництво греко-католицького храму Святої Софії після 20-річної перерви. Новий час поставив перед будівничими нові виклики, і за рекомендацією високого духовенства було прийнято рішення розширити призначення цієї споруди.

Чому Свята Софія так потрібна Винникам, Львову, Україні та світу? Тому що храм Святої Софії буде не лише греко-католицьким храмом, а стане українським духовним центром для всього світового українства!

Свята Софія ‒ це місце єднання всіх українців в Україні та світі! Це місце, де будуть зосереджені успіхи, досягнення, переживання і здобутки всіх видатних українців світу. Це місце натхнення і гордості для українців в Україні!

Свята Софія – це духовне серце Винник, Львова та довколишніх сіл. Це осередок молитовних і релігійних спільнот, реколекційних зустрічей, дорослої та дитячої катехитичних шкіл. Це місце постійної молитви за мир поміж усіма Божими народами!

Свята Софія ‒ це історичний центр, в якому буде діяти Музей депортованих та переселених народів з території України та Стежка Української долі з фрагментами землі з цілого світу, де проживають українці.

Свята Софія – це освітній центр, де працюватимуть різноманітні гуртки, студії та книгарня духовної літератури. Це місце, де дітей і дорослих навчатимуть і виховуватимуть справжніми українцями та християнами!

Свята Софія – це культурний центр, де відбуватимуться виставки, презентації, тематичні зустрічі та різноманітні заходи!

Недарма центр носить ім’я Софії. Апостол Павло у першому посланні до коринтян говорить: «Софія – Премудрість Божа – сам Христос!». Свята Софія під опікою Христа покликана об’єднати і згуртувати в собі всю мудрість українців ‒ і мертвих, і живих, і ще ненароджених!

Сьогодні майбутній центр і храм Святої Софії потребує уваги всіх християн та всіх українців! Потребує ентузіазму, доброї волі, віри та надії! Потребує жертовної частки кожного українця, який прагне миру на своїй землі!

Збережімо українську мудрість! Збудуймо храм!

P.S. Упродовж усього 2017 року на місці майбутнього храму святої Софії Премудрості Божої тривали будівельні роботи. Завдяки збіркам пожертв, які були проведені у Винниках та в усій Львівській архиєпархії, вдалося завершити важливий цикл робіт.

Зараз будова повністю готова до осінньо-зимового періоду ‒ законсервована і захищена від руйнування атмосферними впливами.

Сердечно дякуємо усім, чиїм коштом, працею та зусиллями зростає цей храм!!! Зростає всупереч спротиву, байдужості та проблемам…

Насамперед дякуємо усім винниківчанам доброї волі за жертовну частку і небайдужість. Дякуємо парафіянам храму Різдва Івана Хрестителя за організацію збірок і пожертв. Дякуємо священикам та парафіянам греко-католицьких храмів Львівської архиєпархії за щирі пожертви.

Божого Вам благословення!


Теги: будівництво, храм, УГКЦ, звернення, Свята Софія
Останні новини:

Коментарі
avatar