«Золото» й два «срібла» – підсумок участі ансамблю «Карамель» у відбірковому «Art dance fest»
09.10.2017 11:49

Відбірковий тур чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art dance fest» відбувся у м. Івано-Франківськ. Ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники показав на конкурсі три танці. І за кожен винниківський колектив отримав нагороди. Старша група підкорила суддів танцем «Basketgirls», з яким дебютувала, й відзначена «золотом» чемпіонату.

«Срібними» чемпіонами стали восьмирічні «карамельки», які успішно показали композиції «Сон ангела» та «Безстрашні».

Оцінювали техніку виконання, композицію танцю, сценічну культуру, видовищність у різних номінаціях відомий танцівник Дмитро Дікусар, фіналісти телешоу «Танцюють всі» Ілля Мирошниченко, Христина Заєць, Галина Пеха.

За умовами чемпіонату, «золоті» чемпіони відбіркових турів переходять у фінал чемпіонату, який відбудеться в Києві в травні 2018 року. Отож «Карамель» боротиметься за головний приз, оскільки отримала титул чемпіона відбіркового туру.

Дипломами-подяками нагороджені керівники ансамблю сучасного танцю «Карамель» Христина Мелимук і Анастасія Селезньова.

«Всеукраїнський чемпіонат із хореографічного мистецтва «Art dance fest» відрізнявся організованістю, високим рівнем підготовки, – кажуть керівники «карамельок». – Діти виступили гарно, зібрано, ми сподобались суддям, і вони нас хвалили на нагородженні. Приємно, що усі три танці високо оцінили. Нову постановку, з якою діти виступлять у фіналі, плануємо ускладнювати, відточувати майстерність, щоб якнайкраще показати себе на чемпіонаті «Art dance fest» і перемогти».

Лариса КУБСЬКА

Теги: карамель, танець, перемога, БДЮТ, чемпіонат
Останні новини:

Коментарі
avatar