У Винниках затримали телефонного шахрая
10.10.2017 14:04

Учора, 9 жовтня, у Винниках було затримано телефонного шахрая.

Як повідомив представник Личаківського відділу поліції міста Львова, майор Олег Строцький, у Винниках було затримано телефонного зловмисника.

Олег Строцький розповів, що до мешканки багатоквартирного будинку, що на вулиці Кільцевій,5, зателефонував невідомий і повідомив, що з її внуком трапилася біда й йому для залагодження неприємностей потрібна значна сума грошей.

Винниківчанка похилого віку не розгубилася й з допомогою телефонного зв‘язку зв‘язалася з рідними й переконалася, що в них не виникало жодних проблем. Тоді жінка повідомила про телефонний дзвінок правоохоронців і поліція порадила їм, як діяти дальше.

«Отож, телефонний шахрай домовився зі своєю жертвою, що через певний час він прийде до неї додому й забере гроші на порятунок її внука, - розповідає майор Олег Строцький. – До цього часу правоохоронці вже прибули на вказане місце й очікували на зловмисника. І він, справді, прийшов. Як і було домовлено з правоохоронцями, жінка винесла йому пакет із грішми, де поклала 1200 гривень. Злочинець узяв пакет і одразу ж був затриманий поліцією. Також правоохоронці затримали й спільника шахрая – водія таксі, на якому обидва приїхали у Винники».

Затриманим шахраєм виявився мешканець Львова, 1978 року народження. Проти нього вже відкрито кримінальну справу за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Зараз правоохоронці перевіряють причетність згаданого громадянина до скоєння інших злочинів.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Олег Строцький, телефон, шахрайство
Останні новини:

Коментарі
avatar