Сьогодні у Винниках відбудеться фестиваль хорів «Повстань, Україно!»
12.10.2017 10:30

У суботу, 14 жовтня, в Україні урочисто відзначатимуть 75-ту річницю створення УПА.

Як розповіли у Винниківській міськраді, винниківчани також не залишаться осторонь цієї визначної для України події - у Винниках відбудеться фестиваль хорів «Повстань,  Україно!».

«Запрошуємо винниківчан завтра, 14 жовтня, в КЦ «Дозвілля», де відбудеться вшанування світлої пам‘яті борців за волю й незалежність України, а серед них і воїнів УПА, - мовить заступник міського голови ВМР Богдан Шустер. – З цієї нагоди відбудеться вже традиційний для Винник фестиваль хорів. Початок цього заходу – 14-00».

Посадовець також повідомив, що в святковій концертній програмі братимуть участь: хор «Повстанець» крайового братства ОУН-УПА зі Львова, вокально-інструментальний колектив міського РАГСМ м.Львова, народний ансамбль пісні й танцю «Лемковина» зі Львова, ансамбль з міста Перемишляни «Дивоструни», ансамбль народної пісні «Криниченька» із села Чижиків, Народний хор «Родина» Народного дому села Чишки, хор «Дзвін» з Мурованого, хор «Надія» зі села Глуховичі, дівочий хор «Зґарда» з Винник, Народний хор «Воскресіння» м.Винники, ансамбль «Винниківчани»  Народного дому м.Винники.

Організаторами фестивалю «Повстань, Україно!» виступили: Винниківська міська рада, Управління молоді та спорту Львівської міської ради, ЛМГО «Золота молодь Винник».

Фестиваль хорів «Повстань, Україно!»

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: річниця, УПА, Хор, Фестиваль, Повстань Україно
Останні новини:

Коментарі
avatar