У Великих мостах п’яні прикордонники відламали тризуб від пам’ятника Бандері
25.10.2017 15:34

Учора, 24 жовтня, ввечері група чоловіків напідпитку понищила пам’ятник Степанові Бандері на площі Незалежності у місті Великі Мости на Львівщині.

Про це повідомляє «Вголос», посилаючись на інформацію депутата Великомостівської міської ради від ВО «Свобода» Романа Кісілевича.

«Сьогодні вранці, проходячи повз пам’ятник Степанові Бандері, я помітив що на пам’ятці відсутній тризуб. Підійшовши ближче, побачив, що він побитий і валяється на землі, - каже Роман Кісілевич. – Ймовірно, то сліди від падіння. Як наслідок, я відразу заявив до правоохоронних органів про необхідність порушення кримінального провадження щодо цього».

Також депутат спробував розвідати в очевидців, хто міг бути причетним до цього злочину.

«Кажуть, учора ввечері саме в цьому місці гуляла група п’яних прикордонників, а як наслідок вивезла їх звідти «швидка допомога»: з рукою в когось стались проблеми. Певно, то тризуб гепнув на них», - зазначає Кісілевич.

За словами депутата, нищення пам’ятника не могло бути випадковим:

«Якщо подивитися, на якій арматурі був причеплений той тризуб – питання відпадає. Для того требу було докласти чимало зусиль, це мусили бути цілеспрямовані дії. Узагалі треба було неабияк постаратися, щоб дістатися до нього. Тільки постамент має 1,5 метра заввишки, а до тризуба ще треба було тягнутися вгору».


Теги: Степан Бандера, пам'ятник, Роман Кісілевич, прикордонники, Львівщина, Великі мости
Останні новини:

Коментарі
avatar