Колектив «Браво» відсвяткував п’ятирічний ювілей (ВІДЕО)
25.10.2017 16:53

П’ятий день народження зразковий колектив сучасного танцю «Браво» відсвяткував на сцені Народного дому села Чишки. У залі ніде було яблуку впасти, адже розділити гарний ювілей із бравенятами прийшли батьки, друзі, гості, щоб разом порадіти за здобутки колективу.

Подарунком для присутніх став грандіозний звітний концерт, на якому діти продемонстрували вміння танцювати, яке їм передала засновник і керівник «Браво», винниківчанка Ірина Заремба. Ведучою свята була Андріяна Музика.

А розпочали його з демонстрації відео про історію створення колективу. Ірина Заремба розповіла про свою мрію – створити успішний колектив і втілювати в постановках своє бачення танців. Із першою групою, в якій було усього двадцять діточок, вона почала займатися 1-го жовтня 2012 року. Зараз у «Браво» опановують мистецтво танцю вже сотня учасників.

На екрані показали відео, фото найважливіших моментів із творчого, відпочинкового, тренувального життя колективу.

Особливо насиченим у професійному зростання був 2017 рік, а найважливішим його здобутком стало присвоєння звання «Зразковий».

Першими на сцену вийшли діти, які почали займатися в Ірини Заремби п’ять років тому. Левова частка перемог у фестивалях і конкурсах якраз на їхньому рахунку.

Під час концерту бравенята показали калейдоскоп танців, які вони давно виконують, і яскравих новинок, зокрема – «Підманула», «Маска», «Крок вперед», «Квітка-душа», «Чотири стихії», «Каченята», «Емендемс», «Буковинський дівчачий» «Танець гномів», «Зірочки маленькі», «Сонячні зайчики», « На галявині», «Дискотека у жабенят», «Street dance», «Hora din Moldova» та ін.

Глядачі побачили не тільки сучасні композиції, а й народні танці та танці народів світу.

Колектив «Браво» підтримали піснями «гордість села Чишки», лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, переможниця «Караоке на селі» Оленка Музика, віце-міс Всеукраїнського конкурсу «Міс Лемберг – 2017» Єлизавета Мельничук, «Королева весни 2017», яка займається вокалом у телевізійному центрі «Кадрики», Вероніка Сурмяк, «Міні-міс Львова – 2017» Анастасія Венжівська.

Крім концерту, колектив «Браво» переслідував і благодійну мету – було оголошено про збір коштів для допомоги маленькому винниківчанину Данилкові Струку, який разом із мамою знаходився в залі. Після закінчення свята батькам передали 4 384 гривні, які глядачі кинули в скриньки.

Привітали колектив «Браво» та його керівника Ірину Зарембу секретар Давидівської ОТГ Ігор Кухарський, директор Народного дому с.Чишки Марія Ладубець, староста села Чишки Наталія Фещин, начальник відділу культури та інформаційної політики Давидівської ОТГ Христина Кучак, представники батьківського комітету Юрій Возьний і Ольга Семчук, побажавши творчих злетів, підкорення найвищих вершин, втілення усіх мрій і задумів, неймовірних емоцій і перемог.

За підтримку дітей і колективу отримали грамоти батьки.

Фінальний виступ зібрав на сцені усі п’ять груп колективу «Браво» (старша, середня, молодша, «Маленькі», «Мацьопи»). Разом із Іриною Зарембою діти представили танець і пісню, що стала їхнім гімном, «У ритмі браво».

Урочистості заходу додали кольорові кульки, світлове оформлення, звукове забезпечення, на сцені було місце для кубків і медалей, які колектив здобув за час існування.

Свято, яке ефектно завершили салютами, конфетті та величезним іменинним тортом, видалося неймовірно гарним і зворушливим.

Зразковий колектив сучасного танцю «Браво» зупинятися не планує. Попереду – виснажлива праця, нові цілі та перемоги.

Лариса КУБСЬКА
Фото: Соломія ІЛЬКІВ


Теги: танцювальний колектив, браво, Ірина Заремба, Чишки, ювілей, звітний концерт
Останні новини:

Коментарі
avatar