Винниківський читацький клуб сеньйорів «55+» відсвяткував перший рік роботи
31.10.2017 16:57

Річницю відкриття читацького книжкового клубу сеньйорів «55+» відсвяткували сьогодні, 31 жовтня, у бібліотеці для дорослих. Він створений у межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання», організатором якої є ГО «Форум видавців».

Загалом у Львові минулого року запрацювало сім таких клубів. У них згуртувалися люди літнього віку, які люблять читати і спілкуватися. У Винниках діяльність клубу розпочали з прочитання книги мешканки Винник Надії Мориквас «Корнелія».

«Протягом року відбулося багато цікавих зустрічей, під час яких учасники клубу не тільки обговорювали прочитану літературу – вітчизняні книги та бестселери, а й спілкувалися на різні життєві теми, ділилися радощами і проблемами, – зазначила завідувач бібліотеки-філії № 34 ЦБС для дорослих, координатор читацького проекту Ірина Андрухів. – І це найцінніше в його створенні – можливість дружнього спілкування людей, яких об’єднала книга».

Ірина Андрухів розповіла, що члени читацького клубу опанували чимало цікавих книг, і назвала рекордсменів – найбільше книг прочитали Ірина Мисько, Ірина Руденко, Теофанія Калитовська.

Привітав учасників клубу «55+» із першим невеличким ювілеєм заступник міського голови Винник Богдан Шустер, який підкреслив важливість діяльності такого клубу для літніх людей – урізноманітнення їхнього дозвілля, організацію інтелектуального читання сучасних книжок.

Також члени клубу сеньйорів «55+» узгодили графік зустрічей (двічі на місяць у середу о 14.00) та обговорили напрями діяльності.

Лариса КУБСЬКА

Теги: бібліотека, клуб 55+, річниця, книга
Останні новини:

Коментарі
avatar