У винниківській поліклініці відкрили кабінет із сучасною рентгенівською системою (ФОТО/ВІДЕО)
07.11.2017 17:22

Сьогодні, 7 листопада, у винниківському поліклінічному відділенні відкрили кабінет із цифровою рентгенівською системою, вартість якої два мільйони 775 тисяч гривень.

Це діагностична система на два робочих місця японської фірми «Shimadzu», що є одним із світових лідерів із виготовлення рентген-обладнання.

Відкрили кабінет із рентген-обладнанням і подивилися, як система працює, мер Львова Андрій Садовий, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, депутат Львівської міської ради Григорій Козловський, міський голова Винник Володимир Квурт, головний лікар Комунальної 6-ої міської поліклініки міста Львова Юрій Токарєв, працівники та депутати Винниківської міської ради та ін.

«Поліклінічна будівля реконструйована у 2010 році, – зазначив Андрій Садовий. – Але старий рентген-апарат не відповідав технічним вимогам. Місто Львів купило сучасний апарат і тепер винниківчанам не потрібно буде їздити у Львів, щоб пройти рентгенологічне обстеження».

Лікар-ренгенолог пояснив, що за допомогою сучасного рентген-апарату можна діагностувати захворювання, визначати їх локалізацію, оцінювати динаміку процесу лікування.

Переваги використання такого рентген-обладнання – швидкість отримання зображення, можливість цифрової обробки і деталізації дрібних анатомічних структур. Діагностичну інформацію пересилають на комп’ютер лікаря. Вона зберігатиметься в базі даних, а архівні дослідження можна використовувати для порівняння стану пацієнта в динаміці.

Якщо потрібно, пацієнт отримуватиме плівку, яку не треба проявляти. Її роздруковуватимуть на принтері для термічних знімків.

«Тішить, що тепер у місцевій поліклініці маємо сучасний рентген-апарат, на якому можна діагностувати певні  проблеми зі здоров’ям і відразу, не чекаючи проявлення плівки, дізнатися результат від лікаря, – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт. – Це покращить обслуговування мешканців Винник і навколишніх сіл. У тому, що Винники тепер мають сучасну діагностичну систему, заслуга мера Львова Андрія Садового, начальника управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимира Зуба, депутата Львівської міської ради Григорія Козловського, завідувача 2-го поліклінічного відділення Комунальної 6-ї міської поліклініки Львова Надії Жигало. І ми їм за це щиро вдячні».

Лариса Кубська


Теги: поліклініка, рентген, рентген-кабінет
Останні новини:

Коментарі
avatar