Винниківська санаторна школа-інтернат може отримати премію «Оскар»
14.11.2017 14:31

Міжнародний проект Винниківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату «Твори добро» бере участь у першому і єдиному конкурсі соціальних проектів «Social Project Awards», що спрямований на визнання внеску громадських діячів у розвиток громадянського суспільства України та сприяння підйому соціальних проектів в країні.

За інформацією заступника директора школи-інтернату Марії Лукашкевич, нагородою за перемогу буде премія «Оскар» у сфері соціальних проектів. Метою конкурсу є популяризація соціальних проектів і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни. Найкращі ініціативи обирають у багатьох номінаціях – «Спорт/здоровий спосіб життя», «Медицина та охорона здоров’я», «Технології та інновації», «Розвиток територій», «Забезпечення рівних можливостей», «Культура», «Екологія», «Урбаністика», «Волонтерство» та ін.

Розробка Винниківської школи-інтернату бореться за «Оскар» у номінації «Забезпечення рівних можливостей». Проект випробуваний часом, адже успішно працює вже шість років.

«Міжнародний проект «Твори добро» об’єднує підлітків із різних країн – України, Польщі, Словаччини, Нідерландів – у прагненні робити добрі справи на користь суспільства та людей, які потребують допомоги – людей із інвалідністю, малозабезпечених мешканців похилого віку у вирішенні побутових проблем, робити корисні справи для міста-господаря, брати участь в екологічних толоках, – розповіла директор школи-ітернату Лілія Свистович. – Завдяки добрим справам ми виховуємо небайдужих громадян світу, залучаємо підлітків до активної громадської діяльності, вирішення соціальних проблем, інтегруємо дітей із особливими потребами в соціум, обмінюємося досвідом, вчимо ефективного спілкування, терпимості та толерантності, ознайомлюємо з культурним надбанням країн-учасниць, а в першу чергу – розповідаємо про Україну».

Щоби Винниківська санаторна школа-інтернат отримала заслужений «Оскар», потрібна підтримка небайдужих людей, які готові витратити хвилину, щоб підтримати проект «Твори добро», проголосувавши за адресою: http://awards.org.ua/category/obespechenie/page/2/.

Голосування триватиме до 1 грудня 2017 року.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Social Project Awards, оскар, соціальний проект, винниківська школа-інтернат
Останні новини:

Коментарі
avatar