«У Винниках шахраї все не вгамовуються», - Мар‘яна Труш
14.11.2017 16:25

Мар‘яна Труш

Сьогодні, 14 листопада, до винниківських правоохоронців звернувся мешканець Львівщини, пацієнт медичного закладу у Винниках, із заявою про шахрайство.

Ось як про це розповіли правоохоронці.

«З‘ясувалося, що чоловік проходив курс лікування в медичному закладі у Винниках і в нього там видурили дороговартісний телефон, - розповідає представник Личаківського відділу поліції міста Львова, старший лейтенант Мар‘яна Труш. – Інший пацієнт постійно випрошував у потерпілого його мобільний телефон, щоб до когось зателефонувати. І так траплялося багато разів. Але в один із днів прохач укотре випросив телефон і зник. Потерпілий кинувся його шукати, але з‘ясувалося, що зловмисник уже завершив лікування й виписався з лікарні. Після цього потерпілий звернувся до правоохоронців із заявою про шахрайство».

Зараз правоохоронці вирішують питання щодо відкриття кримінальної справи за згаданим фактом.

«Це – шахрайство, - каже Мар‘яна Труш. – І такі прикрі випадки, справді, непоодинокі. А потерпають від шахраїв чесні люди, які беззастережно всім довіряють. Тому в жодному випадку не можна передавати в чужі руки ні свого стільникового телефону, ні іншого майна. Зрештою, ніхто ж не погодиться віддати сторонній особі свого гаманця. То чому ж стільникові телефони віддають у руки шахраям беззастережно? У жодному випадку не можна нікому віддавати своє майно».

Мар‘яна Труш також повідомила, що на шахраїв за подібні злочини чекає кримінальна відповідальність.

«У Кримінальному кодексі України передбачена відповідальність зловмисників за вчинення згаданого шахрайства (ч.1 статті 190 КК України), - мовить далі Мар‘яна Труш. – Це може бути штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або ж громадські роботи на термін до 240 годин. Також шахрая можуть покарати виправними роботами терміном до 2 років або ж навіть і позбавленням волі на термін до 3 років! Але найкраще громадянам залишатися пильними й обачними, щоб не дозволити шахраям себе обдурити».

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: правоохоронці, Маряна Труш, шахрайство, телефон
Останні новини:

Коментарі
avatar