Винниківчанин Роман Дідик потрапив у футбольну збірну України
16.11.2017 15:28

Роман Дідик

Вихованець Футбольної школи Мирона Маркевича Роман Дідик укотре отримав виклик у юнацьку збірну України U-16.

Роман Дідик із 13 листопада проходить тренувальний збір у Португалії. Після цього наймолодша українська збірна (хлопці 2002 року народження) зіграє два товариські матчі із однолітками з Бельгії (17 листопада, 16:00) та Португалії (19 листопада, 17:00).

Зараз Роман Дідик у збірній представляє львівські «Карпати».

«Уже завтра наша збірна повинна зіграти з бельгійцями, - розповідає батько збірника Романа Дідика – Ігор Дідик є тренером Футбольної школи Мирона Маркевича). – Роман мені телефонує двічі на день. Знаю, що завтра він повинен вийти на поле, бо тренери сьогодні награють його на певну позицію. Щодо умов перебування, то син запевняє, що там усе на найвищому рівні: і харчування, і готель із басейном, і погода. Син розповів, що зараз у Лісабоні (у цьому місті тренується юнацька збірна України) 20 градусів тепла. Тому з нетерпінням чекаю на гру».
Для участі у зборі та майбутніх спарингах головний тренер синьо-жовтих Володимир Єзерський викликав 20 виконавців:

Воротарі: Микита Турбаєвський ("Шахтар"), Руслан Нещерет ("Динамо").

Захисники: Даниїл Скорко, Ілля Забарний, Костянтин Вивчаренко, Денис Кузик (усі - "Динамо"), Роман Шиш ("Шахтар") Роман Даніловський ("Карпати").

Півзахисники: Віктор Близниченко ("Динамо"), Богдан Вьюнник, Георгій Судаков, Владислав Кобилянський (усі - "Шахтар"), Роман Дідик, Денис Слюсар (обидва - "Карпати"), Ерік Шуранов ("Нюрнберг", Німеччина), Арсен Батагов ("Дніпро").

Нападники: Владислав Ванат, Микита Ісадченко (обидва - "Динамо"), Данило Гончарук ("Шахтар"), Едвард Кобак ("Дніпро").

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: винниківчани, Ігор Дідик, Збірна України, Футбол, новини
Останні новини:

Коментарі
avatar