«Закликаю винниківчан подбати про безпеку власного житла», - майор Олег Строцький
23.11.2017 16:28

Олег Строцький

Останні кримінальні новини у Винниках викликають перестороги. Бо протягом одного дня квартирні злодії скоїли аж дві крадіжки.

Як відомо, для злодія не існує перешкод. Але істиною є й те, що навіть найспритніші, найхитріші злодії все одно колись потрапляють у «капкан» правосуддя. Бо крадене, як не крути, завжди вилазить боком. А коли власники квартир і будинків подбають про найелементарніші заходи безпеки задля збереження свого майна, то й злодій сто разів подумає про те, чи лізти йому в таке житло.

Про заходи безпеки, які допоможуть уберегтися від квартирних злодіїв, розповідає представник Личаківського відділу поліції міста Львова, майор Олег Строцький.

«Щоб уберегтися від непроханих гостей, перш за все подбайте про надійні двері й дверні замки, - мовить майор Олег Строцький. – Бажано, щоб вхідні двері були броньованими. Особливу увагу зверніть на міцність і надійність дверної коробки. Адже є багато випадків, коли злочинці просто виламували всю дверну конструкцію й так потрапляли в помешкання. Велике значення має й надійність дверних замків. Мешканцям перших поверхів необхідно встановити на вікнах і балконних дверях залізні ґрати. З внутрішнього боку дверей краще встановити ланцюжок-обмежувач».

Правоохоронець також наголосив, що дуже надійним захистом від квартирних злодіїв є під‘єднання житла до пульту централізованої охорони. У випадку від‘їзду на відпочинок або у відрядження, власникові квартири було б добре домовитися з рідними й сусідами про те, щоб вони час від часу відвідували залишене житло. Також було б добре, на період вашої відсутності, гроші, документи, ювелірні вироби й інші цінності віддати на зберігання друзям, сусідам або рідним.

Залишаючи оселю, завжди зачиняйте вікна, кватирки, балконні двері. У випадку, коли загубили ключі від помешкання, негайно замініть дверний замок. І, звичайно, не залишайте ключ від помешкання під килимком.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: кримінал, застереження, поліція, Олег Строцький, крадіжка, злодій
Останні новини:

Коментарі
avatar