Цьогорічна зима може побити всі рекорди температурних режимів
28.11.2017 12:39

Прийдешня зима може побити всі рекорди температурних режимів. Про це повідомила завідуюча відділом синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух, передає "Апостроф".

Як прогнозують синоптики, суворими зимові місяці не будуть, а температура повітря буде вище норми на 2-3 градуси.

"Тенденція істотного підвищення температури за місяць, за зиму і, в кінцевому підсумку, за сезон, відзначається із середини 70-х років минулого століття. Це глобальні тенденції, які стосуються, природно, і України. Найбільші зміни спостерігаються саме взимку і влітку. При цьому для зими ще характерне істотне зростання саме мінімальної температури. Найтепліше у нас останнє десятиліття, зокрема останні три роки: 2015-й, 2016-й і, можливо, 2017-й стануть найтеплішими роками за весь період спостережень", – зазначає Балабух.

Також вона додає, що тепер зими будуть набагато теплішими, ніж 20-40 років тому.

Тим часом народний синоптик Леонід Горбань зазначає: вже у грудні в Україну прийдуть морози. Зокрема, на Новий Рік варто чекати легкий мороз та сніг.

"У перших числах грудня українців вже чекають легкі морози: нічні -3...-4 градуси, вдень близько нуля. Так буде тривати до 4 грудня. З 4 по 7 грудня очікується відлига – +2...+3 градуси", – каже Горбань.

Водночас, згідно прогнозу, уже з 10 по 22 грудня в Україну знову навідаються морози та "погодні гойдалки".

"Так, з 10 по 15 грудня очікується 3-5 градусів нижче нуля, а до 16-17 грудня прийдуть морози сильніші: -11...-16 градусів. З 23 по 26 грудня знову очікується відлига, але з 28 числа повернуться морози, хоч і не дуже сильні -3...-6 градусів", - розповів синоптик.

Джерело: https://www.5.ua/

Теги: Віра Балабух, Погода, прогноз, Синоптик, зима, гідрометеорологія
Останні новини:

Коментарі
avatar