У Винниках розпочинається профілактична акція до Дня боротьби зі СНІДом
30.11.2017 17:53

Із першого до 18 грудня триватиме інформаційно-просвітницька профілактична кампанія, що присвячена Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом. Її гасло – «Дізнайся більше про ВІЛ».

1 грудня Україна разом зі світовою спільнотою традиційно долучається до заходів, присвячених боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу.

«У винниківській поліклініці на обліку є 23 ВІЛ-інфіковані особи, – розповіла завідувач 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова Надія Жигало. – Профілактична робота медиків спрямована на запобігання поширенню ВІЛ-інфекції, передусім з уразливими групами населення. За десять місяців 2017 року в нашій поліклініці обстеження пройшли сорок мешканців, із них 23 жінки і 17 чоловіків. Вік обстежених – до 30 років – 16 осіб, а після 30 – 24 особи. Із першого грудня розпочинається акція, в основі якої – консультування та обстеження на ВІЛ-інфекцію, що  здійснюватимуться в кабінетах сімейних лікарів, лікарів жіночої консультації та в кабінеті інфекційних хвороб (кабінет №137, І поверх, м. Львів, вул. М.Печери, 1)».
 

Лариса КУБСЬКА

Теги: поліклініка, ВІЛ/СНІД, профілактика
Останні новини:

Коментарі
avatar