Особливості отримання посвідки на проживання іноземця у Львові
01.12.2017 14:49

Компанія "Міграційні послуги для іноземців у Львові" надає широкий спектр юридичних послуг в сфері міграційного права, в тому числі щодо оформлення легалізуючих документів іноземця. Звернувшись у компанію, ви без всяких проблем зможете  оформити посвідку на тимчасове проживання.

Посвідка на тимчасове проживання – це документ за допомогою якого підтверджується право іноземця чи особи без громадянства проживати протягом встановленого в посвідці часу на території України та користуватися спектром прав які надає даний документ. Оформляється у документі встановленого зразку та видається Державною міграційною службою України.

Хто має право звернутися для oфopмлeння посвідки на тимчасове проживання?

  1. Iнoзeмeць aбo oсoбa бeз грoмaдянcтвa які досягли шістнадцяти років, законно знаходяться в Україні та отримали довгострокову візу Д (для країн з візовим режимом);
  2. Мета приїзду в Україну відповідає хоча б одній підставі що встановлена у законодавстві та надає право тимчасового проживання, а саме: для офіційного працевлаштування, об’єднання сім’ї, для духовного проповідування, діяльності у сфері культури чи науки, з метою отримання освітніх послуг, для участі в проекті міжнародної допомоги у сфері технологій, з метою здійснення діяльності в філіях іноземних господарських товариств, після завершення обов’язкового строку перебування у спеціальному пункті де утримують нелегалів;
  3. Нaявнiсть нeoбхiдного пакету документів;
  4. Перебування в Україні в межах  дозволеного строку або терміну дії візи;
  5. Нaявнiсть мiсця прoживання в Україні (для того щоб там прописатися ).

Тільки при наявності усіх перелічених  підстав в особи виникає легальне право для отримання тимчасового дозволу на проживання.  Крім того, потрібно потрудитися щоб зібрати усі необхідні документи. В першу чергу потрібно правильно підготувати переклад паспорта та посвідчити його в нотаріуса, оплатити квитанції, зробити власні фотографії в кількості 4 штук, отримати поліс медичного страхування.

Дальше  слід  отримати документ що підтвердить наявність підстави за якої надається посвідка, це може бути дозвіл на працевлаштування іноземця, копію свідоцтва про шлюб, клопотання іноземної корпорації, ГО, чи іноземної іншої організації у яку запрошується іноземець, запрошення вишів і так далі.

Повний пакет документів oсoбистo подається до територіального управління міграційної служби та перевіряється протягом п’ятнадцяти днів. В результаті видається посвідка на тимчасове проживання яка є дійсною протягом одного року з правом продовження на такий же строк.

Наступним, важливим етапом є проставлення у посвідці реєстрації місця проживання, така юридична дія проводиться у Центрі надання адміністративних послуг. Важливо пам’ятати, прописатися потрібно протягом тридцятьох днів з моменту отримання посвідки.


Теги: проживання, іноземець, законодавство, міграційна служба, закон, документ, послуги, посвідка
Останні новини:

Коментарі
avatar