Як одружитися з іноземцем в Україні?
01.12.2017 21:37

Для багатьох осіб видається дивним і викликає багато питань процедура одруження з іноземцем. Всім здається що мало би бути все доволі просто, адже існує проект «Шлюб за добу Львів» яким було скорочено термін реєстрації шлюбу з одного місяця до 24 годин. Дізнавшись про це нововведення , особи які планують одружуватись з громадянами іншої держави, почувають себе обманутими. Чому?

А тому що для отримання потрібної документації, за наявності якої виникає можливість одружитися за добу, потрібно витратити дуже багато часу.

Найперше що потрібно зробити, так це правильно перекласти паспорт іноземця, та у випадку наявності раніше зареєстрованого шлюбу, ще й документ який це підтверджує. Дальше треба звернутися в обласний РАЦС. Слід не забувати, що для підтвердження автентичності офіційного документа виданого іноземною державою потрібно його апостилювати або легалізувати, залежно від держави видачі. Наприклад, для Республіки Польща – апостилю в Україні не потрібно, а для Канади – потрібна консульська легалізація.

Якщо припустити що ви підготували належний пакет документів, прийшли в обласний РАЦС і Вас повідомляють що дані про іноземця будуть перевірятися міграційною службою протягом 7-10 робочих днів, і тільки після цього ви зможете розписатися.  У Вас відразу виникнуть такі питання:

Що робити? За добу вже не вийде одружитися? Як ви забули відправити запит в міграційну службу?! Як загубився запит?! В нас же весілля! А якщо ми вже замовили ресторан і фотографа на конкретну дату?

Наша порада, для того щоб уникнути такої неприємної ситуації та знати відповіді на всі вказані питання, Вам слід звернутися до кваліфікованих міграційних юристів. Які допоможуть з документами  та супроводитимуть Вас від початку до завершення.

Після отримання усього пакету документів майбутнім подружжям необхідно звернутися до організаторів послуги «Шлюб за добу» (наприклад, у Львові – це Арена Львів, Шевченківський гай, Аеропорт ).


Теги: одруження, РАЦС, Шлюб, послуги, іноземець, документи, реєстрація
Останні новини:

Коментарі
avatar