Унікальний благодійний фотопроект «Мрій!» розпочинає свою подорож Україною
07.12.2017 12:54

19 грудня у Львові в «Арт галереї мадам Пальмгрен» о 16:00 благодійний фонд «Я Майбутнє України» презентує 44 фотографії, на яких українські зірки та діти з інвалідністю разом втілювали перед об’єктивом найзаповітніші мрії. Кожне фото – це особлива історія неймовірних дітей, які не зважаючи на складні діагнози, мріють і надихають, вчать помічати та цінувати прості речі. Саме у День Святого Миколая ми запрошуємо усіх подивитись на світ очима дітей і мріяти всупереч усьому!

Ціль: Зібрати кошти на будівництво кризового центру для дітей з інвалідністю у Місті Добра. Фотовиставка подорожуватиме всіма обласними центрами України. Місто, яке вилучить найбільше коштів за квитки, отримає почесне звання "Місто доброти". Ця фотовиставка покликана змінити світ на краще, розповісти про добро та неймовірні емоції, які не залишать нікого байдужим.​

«Арт галереї мадам Пальмгрен» вул. І. Федорова 8

Організатор – Благодійний фонд «Я Майбутнє України»

Автор ідеї – президент фонду Марта Левченко

Фотограф – Даша Тендітна

Запрошені зірки (Яніна Соколова, Маша Єфросініна, ILLARIA, Bro (брати Борисенки), Лавіка, Даша Малахова, Світлана Бевза, Ходос Валерія, Олег Панюта, Світлана Тарабарова, Катерина Кухар, Дмитро Комаров, Monatik, Наталія Мосейчук, Влад Ващук, Ірина Горова, Потап, Tayanna, Віра Кекелія, Влад Дарвін, Лавіка, Фагот з гурту ТНМК, Амадор Лопес) та діти, які брали участь у фотосесії.

Як повідомляють організатори, на відкритті фотовиставки "Мрій!" також буде презентований крутезний, позитивний і абсолютно унікальний календар, за мотивами одноіменного фотопроекту. В ньому відмічені усі дитячі свята світу, і тільки позивні і світлі свята. Нам всім потрібен такий календар, кожен день року ми будемо ТАМ ДЕ ДІТИ! Кожен день ми маємо пам'ятати про наших мацьопиків і робити щось для них, бо робити щось для дітей, це робити для майбутнього! Всі кошти від продажу календарів ідуть на створення МІСТА ДОБРА для порятунку діток! Вартість 300 грн.


Теги: фотовиставка, фонд, діти, благодійність, Я Майбутнє України
Останні новини:

Коментарі
avatar