Нова суїцидальна гра серед дітей поширюється в Україні
07.12.2017 14:09

Інтернет-гра «Червона сова»

Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба на своїй сторінці у Facebook пише, що стурбований появою нової інтернет-гри «Червона сова», яка пропагує самогубство.

«В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий само, як і в сумнозвісних «Синіх китах», - написав чиновник.

Як пояснює Микола Кулеба, спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки».

Основне завдання учасника - постійно бути в мережі, моментально відповідати на повідомлення кураторів, а також дивитися психоделічне відео. З його слів, однією з жертв суїцидальної гри стала 14-річна киянка, яку через кілька днів після зникнення знайшли в Умані Черкаської області.

«Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном та інструкцією в кишені для подальших дій», - пише Микола Кулеба.


Теги: гра, Микола Кулеба, самогубство, Інтернет, Синій кит, Підлітки, суїцид, Червона сова
Останні новини:

Коментарі
avatar