Ощадбанк переходить на новий План рахунків бухгалтерського обліку
11.12.2017 16:50

В суботу, 16 грудня, та неділю, 17 грудня, відділення «Ощадбанку» будуть працювати в режимі консультацій. Комунальні та інші платежі можна буде провести в ІПТ та «Ощад 24/7». Про це повідомляє прес-служба банку.

У повідомленні йдеться про, що «Ощадбанк» переходить на новий План рахунків бухгалтерського обліку згідно з Постановою Національного банку України від 11 вересня 2017 року №89. Постанова передбачає зміну номерів клієнтських рахунків з метою впровадження нових міжнародних стандартів. Це забезпечить підвищення прозорості, надійності, безпеки банківської системи України загалом та якості послуг для клієнтів зокрема.

Також повідомляється, що «Ощадбанк», зважаючи на масштабний обсяг клієнтських даних та найбільшу мережу відділень, здійснив усі підготовчі роботи заздалегідь. Для мінімізації незручностей фінальний етап переходу на новий план рахунків буде проведено у вихідні дні. Відповідно буде змінено графік роботи відділень. Зміни торкнуться частини мережі відділень, що зазвичай працюють у вихідні дні: в суботу 16 грудня та неділю 17 грудня відділення будуть працювати в режимі консультацій. Комунальні та всі інші платежі (за виключенням платежів за кредитом) Ви зможете провести в ІПТ та «Ощад 24/7».


Теги: Ощад 24/7, ощадбанк, платежі, банк, комунальні платежі
Останні новини:

Коментарі
avatar