У Винники вдруге прибув потяг національного єднання «Труханівська Січ»
11.12.2017 18:54

У понеділок, 11 грудня, на залізничний вокзал Львова урочисто прибув потяг національного єднання «Труханівська Січ» – «Різдвяний потяг св. Миколая».

Загалом до Львова завітали близько 150 осіб, серед яких – школярі, студенти, волонтери, громадські діячі та військові з різних регіонів України. 

Зустрічали учаснків акції заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту освіти і науки Любомира Мандзій, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало.

Протягом дня учасники потягу ознайомилися із культурним життям Львова, а також вже вдруге відвідали Винники. Нагадаємо, що вперше потяг національного єднання «Труханівська Січ» побував у Винниках у жовтні 2016 року.

Сьогодні зустріч учасників Всеукраїнської акції відбулась на території Винниківської санаторної школи-інтернат.

Активісти більше дізнались про Винники, школу, заслухали талановиту місцеву молодь, а також взяли участь у флешмобі та зробили спільне фото.

Директор Винниківської школи інтернат Лілія Свистович та представники винниківської влади обмінялись грамотами і подяками з учасниками акції.

Міський голова м. Винники Володимир Квурт вручив гостям обереги, які були виготовлені вихованцями БДЮТ, а керівник товариства “Прикарпатська Січ”, козак Богдан Пужак, приготував для всіх присутніх справжній козацький куліш.

Фото: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: волонтери, акція, школа-інтернат, Труханівська Січ
Останні новини:

Коментарі
avatar