У неділю львів'яни отримають від пластунів Вифлеємський вогонь миру
12.12.2017 18:48

У неділю, 17 грудня, на площі біля Оперного театру під час відкриття міської ялинки Львівський осередок Національної скаутської організації «Пласт» передасть мешканцям міста Вифлеємський вогонь миру.

Вифлеємський вогник від пластунів разом із мешканцями Львові отримає й міський голова Андрій Садовий, пише Львівська газета.

«Кожен охочий може взяти участь у заході. Цього року передача вогника планується в супроводі хору «Дударик». Сім’я міського голови отримає вогник на сцені, а пізніше він розійдеться серед мешканців», – розповів голова Пласту у Львові Матвій Дух.

«Вифлеємський вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого з чим нам асоціюється Різдво. Ми хочемо, щоб цей символ миру осягнув якомога більше помешкань. Пластуни щорічно беруть на себе роль тих, хто приносить його до хат львів’ян», – додав він.

За словами керівника організації, скаути відвідають також сиротинці, інтернати та церкви міста, куди принесуть Вифлеємський вогонь миру.

У рамках передсвяткових традицій пластуни планують зустріч з польськими харцерами на кордоні з Польщею. Захід відбудеться 21 грудня. Також готують багато сюрпризів на Миколая для дітлахів з дитячих будинків всієї області.


Теги: пластуни, Вифлеємський вогонь, міська ялинка, Оперний театр, Пласт
Останні новини:

Коментарі
avatar