У винниківській бібліотеці відбулась дитяча художня виставка та зустріч з відомою письменницею (ФОТО)
16.12.2017 11:30

У п'ятницю, 15 грудня, у винниківській бібліотеці для дорослих був дуже продуктивний день - день радості і дитячих усмішок та зустріч з відомим письменником. Про це повідомляють на сторінці бібліотеки у Facebook.

Спершу відбулося відкриття виставки робіт дітей із Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники "Ангелику мій" (керівник гуртка образотворчого мистецтва - Олена Зозуля, керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва - Оксана Куш).

Діти отримали грамоти за свої старання та плідну працю, а також почули багато приємних слів.

Працівники бібліотеки сподіваються, що дитячий творчий запал та натхнення будуть тільки примножуватися, і бібліотека ще не раз стане місцем, сповненим магічним духом свята та зимової казки.

Також сьогодні до винниківчан завітала журналіст, письменниця Олена Лань, яка презентувала свою гостросюжетну казку “Бурдебач” та розповіла дітям та їхнім батькам про міфічних істот: домовиків та чугайстерів, мавок та русалок, польовиків та віїв...

Працівники бібліотеки вдячні п. Олені за надзвичайно цікаву розмову і за те, що відкрила завісу містичного світу наших предків і допомогла зрозуміти, що ми маємо пам'ятати наші корені.


Теги: творча зустріч, виставка. діти, бібліотека, Олена Лань
Останні новини:

Коментарі
avatar