Очільник «Самопомочі» у Винниках назвав своє «п’яне» керування авто провокацією
20.12.2017 12:19

Тарас Дмитерко

У понеділок, 19 грудня, у львівських ЗМІ була розповсюджена інформація про те, що напередодні у Львові на вулиці Богданівській правоохоронцями був затриманий водій авто «Пежо Партенр» із ознаками ознаки алкогольного сп’яніння. За інформацією джерел, водієм виявився Тарас Дмитерко – лідер фракції «Самопоміч» у Винниківській міськраді.

Лідер винниківського осередку «Самопомочі» прокоментував інформацію про своє затримання у стані алкогольного сп’яніння за кермом виданню Львівський портал. Він назвав цю ситуацією спланованою провокацією.

«Я рухався по вулиці Богданівській. Без будь-яких підстав мене зупинила патрульна служба поліції. Спершу почали говорити що я порушив правила дорожнього руху. А після цього відразу поліцейські почали стверджувати, що я знаходжусь в стані алкогольного сп’яніння, хоча жодних ознак і бути не могло. На місці мені вдалось з’ясувати, що патрульний автомобіль, який мене зупинив, закріплений за Жовківським відділенням поліції. Також особливо підозрілим для мене став той факт, що один з поліцейських представився представником Турківського відділення Самбірського відділу поліції. Я запідозрив, що це може бути провокація і відмовився пройти тест на «драгері» цих патрульних», – зазначив він.

«Після складання на мене протоколу та вилучення посвідчення водія патрульними (надано тимчасовий талон) я відразу ж поїхав здавати аналізи у клініку. До речі, як мені повідомили лікарі після здачі тесту, попередньо результат негативний, тобто алкоголю не було. Також хочу зазначити, що я не надавав жодних документів, окрім водійського посвідчення, а також не вказував патрульним свого місця праці», – повідомив Тарас Дмитерко.


Теги: Самопоміч, Тарас Дмитерко, Алкоголь, провокація
Останні новини:

Коментарі
avatar