У планах на 2018 рік відкрити ЦНАПи у Винниках, Рудно та Брюховичах, - Андрій Садовий (ВІДЕО)
27.12.2017 23:22

Сьогодні, 27 грудня, під час звіту про діяльність за рік міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що всі райони міста охоплені та мають ЦНАПи. Мер наголосив, що це надзвичайно важливо, адже кожен мешканець без проблем може отримати адміністративні послуги. У планах на 2018 рік відкрити ЦНАПи у Винниках, Рудно та Брюховичах.

«Я дуже горджуся, що кожен простий мешканець може сьогодні прийти у ЦНАП, який є в кожному районі, адже вже всі райони міста Львова у нас охоплені. У Рясне ми теж зробили ще один ЦНАП, у наступному році плануємо зробити окремі Центри надання адміністративних послуг у Винниках, Рудно і Брюховичах.

До речі, у цих центрах надання адміністративних послуг багато людей голосувало за проекти Громадського бюджету. Уявіть собі, 70 тис мешканців міста Львова взяли участь у голосуванні, щоб визначитися, який проект Громадського бюджету їм буде кращим. На це, зауважу, у бюджеті міста ми передбачили 26 млн гривень – це найбільша сума, яка в принципі є серед всіх міст у нашій країні», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Джерело: http://city-adm.lviv.ua/

Теги: адміністративні послуги, Андрій Садовий, ЦНАП
Останні новини:

Коментарі
avatar